Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Elektryczne karabinki szturmowe ASG

Schowaj Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z obecną w naszym sklepie ofertą elektrycznych karabinków szturmowych ASG. Są to repliki wzorowane na broni palnej oraz jedne z bardziej popularnych rodzajów broni wśród pasjonatów militariów. Karabinki tego typu mają bardzo dużą grupę fanów wśród osób znających się na tematach broni, ale również świetnie nadają się dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę ze strzelaniem. Podczas trwania II wojny światowej powstał pomysł stworzenia broni, która zastąpiłaby ówcześnie stosowane karabiny oraz pistolety maszynowe. Ta nowa, uniwersalna broń, miała łączyć funkcje swoich poprzedników, ale jednocześnie być lżejszą i bardziej poręczną. Głównym powodem rozpoczęcia prac nad stworzeniem broni nowego typy było przeniesienie walk na tereny miejskie oraz zmniejszenie obszaru podczas prowadzenia walk. W tamtym momencie bitwy były prowadzone na dystansie nie większym niż 300 - 500 metrów. W taki właśnie sposób powstał pomysł stworzenia karabinku uniwersalnego, który będzie strzelał seriami, ogniem ciągłym oraz z zastosowaniem trybu automatycznego.

Przed zakupem elektrycznych karabinów szturmowych ASG warto zapoznać się ze sposobem ich działania. W tej kategorii umieszczone są karabinki szturmowe wyposażone w napęd elektryczny. W tych pistoletach umieszczony jest silnik elektryczny, który podczas pracy naciąga sprężynę z tłokiem. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnego systemu kół zębatych wprowadzanych w ruch. Podczas ruchu powrotnego tłoka zostaje zwolniona sprężyna powodująca sprężenie powietrza w cylindrze i wystrzelenie kulki. To wnętrze karabinku odpowiadające za strzelanie nazywane jest gearbox. Do strzelania z elektrycznych karabinków szturmowych ASG przeznaczone są kulki o kalibrze 6 lub 8 mm. Najczęściej są to kulki wykonane z plastiku. Zastanawiając się nad wyborem, warto zwrócić uwagę, w jaki magazynek wyposażona jest broń. Karabinki posiadają magazynki typu low-cap, mid-cap oraz hi-cap. Te magazynki odpowiednio pomieszczą od 30 do 80 kulek, 50-150 kulek oraz najwięcej, czyli od 200 do 500 kulek. Karabinki szturmowe wyposażone są także w regulowany system Hop-Up. Jest to system odpowiadający za unoszenie się kulki podczas lotu. Jest to spowodowane nadaniem rotacji wstecznej kulce podczas wystrzału. Wykorzystywanie tego systemu podczas strzelania wpływa pozytywnie na zasięg oraz sprawia, że oddawane strzały są bardziej celne.

Jeżeli jesteś osobą młodszą w sklepie Militaria.pl, to również znajdziesz karabinek przeznaczony dla siebie. Posiadamy modele pistoletów wykonane z ABS, czyli bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki któremu pistolet jest lekki, ponieważ nie waży więcej niż 2 kilogramy. Karabinki szturmowe są wykonywane na wzór kultowych pistoletów i dlatego wykorzystuje się materiały najwyższej klasy, które wiernie odwzorowują swoje palne odpowiedniki. Wpływa to na realizm oraz zapewnia większy komfort z użytkowania repliki. Elektryczne karabinki szturmowe ASG mają bardzo wiele zalet. Największą z nich jest oczywiście możliwość strzelania w trybie automatyczny oraz półautomatycznym. Możliwość szybkiego strzelania, zasięg oraz dostępna możliwość ulepszania swojej broni również wpływają na plus dla tego rodzaju karabinków. W naszym sklepie posiadamy bardzo wiele modeli karabinków szturmowych, które różnią się od siebie wielkością, wagą, prędkością wylotu pocisku, czy kolorem. Pozwala to na wybór pistoletu, który będzie całkowicie spełniał wymagania użytkownika. W tej kategorii znajdują się także obecne w Metro 2033 bronie, takie jak choćby kultowy Kałasznikow w wielu odmianach i wariantach.

Ustaw kierunek malejący

595 produktów

 1. (32)
  Wysyłka: Natychmiast
  479,00 zł 599,00 zł
  Oszczędzasz 120,00 zł
 2. (64)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł
 3. (24)
  Wysyłka: Natychmiast
  499,00 zł 629,00 zł
  Oszczędzasz 130,00 zł
 4. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  649,00 zł 699,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 5. (41)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł
Ustaw kierunek malejący

595 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49