MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Repliki Bullpup - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka

24 produkty

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1199,00 zł
 2. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  619,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2599,99 zł

24 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Karabinek Bullpup to typ konstrukcji o zwartej budowie, w której magazynek znajduje się za chwytem pistoletowym oraz zespołem spustowym. Taki układ nazywany jest często bezkolbowym, ponieważ brak w nim kolby właściwej. Taka konstrukcja umożliwia zmniejszyć podrzut broni i poprawić celność strzału. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych karabinków w układzie Bullpop są repliki Steyr AUG.  

Steyr AUG był uniwersalnym karabinem wojskowym, który został zaprojektowany i był produkowany od 1978 roku. W Militaria.pl znajdziesz repliki karabinu Steyr AUG. Repliki te wykonane są z użyciem lekkich i trwałych tworzyw, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. 

Wersje Steyr AUG ASG dostępne w Militaria.pl wyposażone są w szyny RIS. Szyna umożliwia łatwy i szybki montaż dodatkowych akcesoriów, takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy. W naszej ofercie znajdziesz repliki Steyr AUG A1, A2 oraz A3, które wyprodukowane zostały przez firmę Action Sport Games na licencji firmy Steyr. 

Układ Bullpup niekiedy nazywany jest niepraktycznym między innymi ze względu na utrudnione działanie mechanizmu spustowego. Za wady układu uznawane są również: skomplikowana wymiana magazynka oraz linia celownicza znajdująca się wysoko ponad lufą. Minusem karabinków Bullpup jest ponadto miejsce wylotu łusek zlokalizowane blisko twarzy. Nie oznacza to jednak, że karabiny w tej konstrukcji nie są używane. Do tej pory chętnie wybierane są między innymi karabiny Steyrn AUG A3, w których wprowadzono wspomniane wcześniej szyny RIS. Jeśli poszukujesz broni na ASG w układzie Bullpup, sprawdź bogatą ofertę replik Steyrn AUG w sklepie Militaria.pl. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49