Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Repliki G36 - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka

14 produktów

 1. (43)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł
 2. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  519,99 zł
 3. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  755,54 zł

14 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Repliki karabinu szturmowego HK G36 w różnych wersjach, w tym licencjonowane modele z oznaczeniem Heckler & Koch. Wykonane z mocnych i wytrzymałych tworzyw. W ofercie posiadamy repliki karabinu G36 z różnego typu napędami, w tym wersje AEG wyposażone w mechaniczno-elektryczno-pneumatyczny układ gearbox. W zależności od modelu, w zestawie może znajdować się nie tylko replika, ale także akcesoria np. magazynek, akumulator, ładowarka czy nawet kolimator. Akcesoria te można także dokupić oddzielnie.

W oryginale karabin HK G36 produkowany jest przez znane niemieckie przedsiębiorstwo Heckler und Koch Gmbh. W 1996 roku, G36 stał się przepisową bronią Bundeswehry, stopniowo wypierając z tej roli karabin G3. HK G36 znajduje się także na wyposażeniu armii hiszpańskiej i armii łotewskiej. W ograniczonych ilościach G36 używany jest również w Polsce. Na przestrzeni lat z niemieckiego karabinu w różnych odmianach, korzystali m.in. żołnierze jednostek wojskowych GROM i Formoza oraz jednostki antyterrorystyczne Policji i Biuro Ochrony Rządu.

Karabin G36 to indywidualna broń samoczynno-samopowtarzalna. Może być wyposażony w magazynek pudełkowy na 30 nabojów lub w magazynek dwubębnowy C-Mag na 100 nabojów. Karabin produkowany jest w kilku wersjach. Najbardziej znane odmiany to: subkarabinek G36C z celownikiem mechanicznym i długą szyną Picatinny do montażu innych celowników, karabinek G36K wyposażony w skróconą lufę i składaną kolbę oraz ręczny karabin maszynowy MG36. G36 miał być podstawą do produkcji karabinu XM8 dla amerykańskiego wojska, ale program ten anulowano.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49