Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Gazowe karabinki szturmowe ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Napęd repliki
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Gearbox
Blowback

13 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2449,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2599,99 zł
 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

13 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Karabinki szturmowe ASG napędzane gazem to zdecydowanie większy stopień realizmu niż pozostałe typy replik, ze względu na system Blow Back, czyli odrzut zamka przy strzale. Rozwiązanie to pozwala na uzyskanie prędkości wystrzału kulki nawet na poziomie do 400 fps. Kolejnym plusem jest możliwość prowadzenia ognia półautomatycznego, czyli zwiększenie szybkostrzelności. Gazowe karabinki szturmowe ASG dostępne w tej kategorii cechuje przede wszystkim jakość wykonania. Stoi ona na wyjątkowo wysokim poziomie. Spasowanie i konstrukcja replik Air Soft Gun napędzanych gazowo nie pozostawia kompromisów, a realizm jest wyjątkowo dobrze zachowany. Podczas tej formy aktywności ważna jest zarówno wytrzymałość, jak i wygląd naszego karabinu. Istotnym aspektem spotkań Airsoftowców jest jak najlepsze odwzorowanie wyglądu oraz zachowania oryginału broni palnej. Jest to szczególnie ważne przy coraz bardziej popularnych rekonstrukcjach. Dzięki temu, że replika podczas strzelania zachowuje się jak prawdziwa broń (ma zauważalny odrzut, zamek się porusza, a wszystkie manipulatory nie są atrapami), uzyskujemy niezwykle porządny efekt realizmu. Prezentowane w tym dziale szturmowe karabinki gazowe ASG nadają się zarówno na weekendowe spotkania w gronie znajomych, jak i w roli głównej repliki na dużych spotkaniach o wymagających grach.

Dzięki użyciu najnowocześniejszych procesów projektowania oraz wykorzystania najnowszych zdobyczy techniki z dziedziny wytwarzania i materiałoznawstwa, karabinki szturmowe gazowe ASG sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach - może poza silnym mrozem z powodu właściwości fizycznych gazów. Dostępne w tej kategorii karabiny Air Soft Gun to doskonale odwzorowane repliki, które mogą także posłużyć z powodzeniem do nauki obsługi prawdziwej broni, a także do treningu postaw strzeleckich. Oferujemy modele prawdziwej broni palnych, w tym repliki takich konstrukcji, jak słynny Heckler&Koch G3, czy skrócona wersja popularnego na całym Świecie Kałacha, czyli AKS-74U. Dla fanów współczesnych konstrukcji mamy HK G36 oraz SCAR, a dla miłośników historycznego uzbrojenia – karabinek M1. Warto dodać, że osada M1 wykonana jest z prawdziwego drewna orzechowego o pięknej fakturze. Pozostałe elementy są oczywiście metalowe. W kategorii szturmowych karabinków gazowych ASG nie zobaczymy wiele plastiku oraz tworzywa sztucznego, chyba że oryginalny odpowiednik jest tak właśnie skonstruowany. Jest to wielka zaleta głównie wtedy, gdy zależy Ci na wysokim poziomie oddania szczegółów broni. Magazynki tak dokładnie wykonanych replik mieszczą tyle samo sześciomilimetrowych kompozytowych kulek, co naboi w broni palnej.

To dodatkowy ukłon w stronę producentów za zgodność z faktami technicznymi i konstrukcyjnymi. Taki rodzaj airsoftowych magazynków nazywa się real-cap (z ang. real capacity), oznaczającego - dosłownie - prawdziwą pojemność. Wiele z oferowanych w tej kategorii szturmowych karabinków gazowych ASG posiada szyny RIS, znane także pod nazwami picatinny oraz weaver. Ta 22 mm szyna montażowa z wystającymi podziałkami służy do zamocowania na niej lunety, latarki, granatnika, celownika laserowego, chwytu transportowego czy przedniej rękojeści, zwanej od języka angielskiego front gripem. Zależnie od tego, w którą stronę szyna weaver jest skierowana, można do niej zamontować całe mnóstwo przydatnych gadżetów. Podczas nocnego strzelania na pewno docenimy dodatkowe źródło światła z umieszczonej na replice latarki bądź wspomagającego naszą skuteczność w warunkach deficytu oświetlenia - celownika laserowego. Do szybkiego celowania sprawdzi się zainstalowany na szynie górnej kolimator (ang. red dot - czerwona kropka), natomiast każdy snajper doceni możliwość wyposażenia swojego karabinu w celownik optyczny. Decydując się na zakup repliki szturmowego karabinku ASG gazowego, nie zapomnij o kupnie samego gazu. Warto też dokupić zestaw smarów: do konserwacji, czyszczenia oraz silikonowy do uszczelek. Do bezpiecznego przenoszenia w przestrzeni publicznej zalecamy wypełniony ochronną gąbką pokrowiec, a do samego strzelania - atestowane okulary bądź gogle.