Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Repliki M14 - ASG

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostały umieszczone repliki karabinków M14. Repliki te są produkowane na wzór amerykańskich karabinów samopowtarzalnych produkowanych od 1959 do 1964 roku. Karabiny M14 nadal są wykorzystywane przez amerykańskie wojsko, ale w bardzo ograniczonej ilości. Replikę tego historycznego możesz kupić w sklepie Militaria.pl. Karabinki M14 dostępne w ofercie naszego sklepu są produkowane przez znane firmy, jakimi są między innymi Cyma i G&G. Są to firmy zajmujące się od wielu lat produkcją replik oraz akcesoriów militarnych. Producenci przywiązują największą wagę do szczegółów oraz realizmu wykonywanych replik.

W ofercie posiadamy dwie wersje replik ASG omawianych karabinków. Jedną z nich jest wersja CM032. Jest ona wykonana z tworzywa sztucznego oraz metalu. Połączenie takich dwóch materiałów pozwala na zachowanie lekkości broni oraz zapewnia ładny i realistyczny wygląd. Ta wersja repliki świetnie sprawdza się do oddawania strzałów na średnim oraz dalekim dystansie. Jest to spowodowane prędkością wylotową o wartości 340 FPS oraz długością wewnętrzną lufy, która wynosi 540 mm. Replika jest wyposażona w system Hop-up, czyli system, który podczas oddawania strzału podkręca wystrzeliwane kulki. Praca tego systemu polega na zmianie trajektorii lotu oddawanego pocisku. Spłaszczony tor lotu upodabnia się do toru lotu pocisku wystrzeliwanego z prawdziwej broni palnej. Patrząc z technicznej strony na system Hop-up, polega on na wykorzystaniu gumowej lub sylikonowej uszczelki, która wpływa na wystrzeliwany pocisk, nadając mu ruch obrotowy. Intensywność obrotu kulki zależy od siły nacisku uszczelki. Rączka przeładowania daje możliwość regulacji tego systemu, dzięki czemu można dobrać odpowiednie ustawienia do masy kulki lub odległości, na jaką chcemy ją wystrzelić. Karabinki M14 w tej wersji są wyposażone w mechaniczne przyrządy celownicze z możliwością regulacji. Dla komfortu strzelania lufa ma tłumik, który zminimalizuje dźwięk oddawanych strzałów. Aby nadać replikom ASG możliwie największy realizm, dodaje się bezpiecznik, który umieszony jest wewnątrz kabłąka spustowego. Akumulator natomiast ma swoje miejsce w środku kolby. Gearbox, czyli najważniejsza wewnętrzna część karabinku, jest przygotowany do przeprowadzenia w przyszłości tuningu repliki.

Inną wersją karabinku M14 jest SOCOM. Ta replika również wykonana jest z metalu oraz tworzywa sztucznego, ale niektóre z wewnętrznych części są zrobione z ABS-u. Na lufie karabinku umieszczone są zestawy szyn RIS wykonane z metalu o rozmiarze 22 mm. Dzięki obecności dodatkowych szyn istnieje możliwość dołączenia do broni wybranych akcesoriów i sprzętów optycznych wpływających na wzrost celności oddawanych strzałów. Replika karabinku M14 w tej wersji może oddawać strzały w trybie półautomatycznym oraz w pełni automatycznym. Jest to możliwe dzięki gearboxowi w standardzie V7. Zarówno do wersji karabinku CM032, jak i do SOCOM dołączony jest magazynek typu Hi-Cap o pojemności 500 kulek. Jest to magazynek, który wśród innych rodzajów magazynków posiada największą pojemność. Umieszczone we wnętrzu kulki należy przetransportować do komory podającej za pomocą pokrętła umieszczonego na dole magazynku. Ilość kulek wewnątrz magazynku pozwala na kilkukrotne nakręcanie oraz napełnianie komory. Korzystając z magazynków typu Hi-Cap, nie musisz się martwić o częstą zmianę magazynków, ponieważ duża liczba kulek pozwala na długi czas strzelania.

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49