MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Repliki G3 - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka

7 produktów

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Repliki niemieckiego karabinu automatycznego Gewehr 3 (G3). Ze względu na swoje parametry i kształt, repliki G3 cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem fanów ASG. W ofercie Militaria.pl można znaleźć wysokiej klasy repliki tego karabinka szturmowego, w tym modele, które wiernie odwzorowują palny odpowiednik. Z reguły charakteryzuje je napęd elektryczny, bazujący na układzie gearbox v.2. W sprzedaży posiadamy również licencjonowaną replikę z oznaczeniem Heckler & Koch, która wyposażona została w napęd gazowy, system odrzutu Blow back i mechaniczne przyrządy celownicze.

Karabin Gewehr 3 (G3) produkowany był przez kilkadziesiąt lat przez renomowaną niemiecką firmę Heckler und Koch GmbH. Od 1959 roku stanowił główny karabin Bundeswehry. Używany był także przez wiele innych krajów. O bardzo dużej popularności G3 może świadczyć, że przyjęto go na uzbrojenie w około 50 armiach na świecie. Obecnie G3 nie jest już produkowany przez niemieckie zakłady Heckler und Koch GmbH, ale nadal wytwarzany jest przez inne kraje np. przez Turcję.

W okresie produkcji, karabin G3 doczekał się kilku odmian. Na jego podstawie powstał np. karabinek G3K oraz karabin wyborowy G3ZF. Co ciekawe, to właśnie na podstawie konstrukcji G3, stworzono dobrze znany pistolet maszynowy MP5. Oryginalny G3 jest karabinem samoczynno-samopowtarzalnym, strzelającym z zamka zamkniętego. W magazynku mieści się 20 nabojów 7,62 x 51 mm NATO. W zależności od wersji, kolba może być stała albo składana. Na końcu lufy znajduje się szczelinowy tłumik płomienia.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49