MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Repliki HK416 - ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wzorowany na
Zasięg celnego strzału
Rodzaj magazynka
Korpus

15 produktów

15 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Replika HK416 jest jednym z chętniej wybieranych karabinków szturmowych ASG i jest dobrze znana fanom Airsoftu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór licencjonowanych replik HK416 ASG w różnych wariantach, w zależności od Twoich potrzeb i upodobań.

HK416 to karabinek automatyczny produkowany przez niemiecką firmę Heckler&Koch od 2005 roku. Jest to nowoczesny karabinek, w którym zastosowano mechanizm wykorzystujący energię gazów prochowych, odprowadzanych przez boczny otwór w lufie. Jego bezawaryjność i odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, zaskarbia mu coraz większą rzeszę zwolenników. Obecnie jest wykorzystywany przez armię amerykańską, był używany przez francuskie siły w Afganistanie, a od 2008 roku używają go także komandosi z polskiej jednostki specjalnej GROM. Najpopularniejsza replika HK416 wyposażona jest w napęd elektryczny, ale możesz się spotkać również z replikami gazowymi i sprężynowymi. Wersja sprężynowa musi być przeładowana po każdym strzale, co zmniejsza nieco autentyczność użytkowania repliki broni automatycznej, dlatego jeśli podczas rozgrywki priorytetem jest dla Ciebie realizm, to warto postawić na HK416 ASG elektryczny lub z napędem gazowym.

HK416 ASG to replika karabinka szturmowego, która doskonale sprawdzi się w rozgrywkach na otwartej przestrzeni i w strzelaniu na długie i średnie dystanse. Jeśli szukasz wszechstronnego sprzętu, który nie zawiedzie Cię także w zamkniętych pomieszczeniach, możesz wybrać również bardziej kompaktową wersję tego modelu, który poza scenariuszami na otwartym terenie, nada się także do rozgrywek w trybie CQB. Niezależnie więc od tego, czy szukasz mocniejszego sprzętu do strzelania na dalekim dystansie, czy lżejszego karabinka z regulowaną kolbą i niższą prędkością początkową, to wśród replik HK416, które oferuje sklep Militaria.pl, znajdziesz tę dostosowaną do Twoich potrzeb. Replika HK 416 w świecie Airsoftu jest doskonale znana i cieszy się niesłabnąca popularnością wśród graczy. Bez względu na to, na który konkretnie model z naszego asortymentu się zdecydujesz, do Twojej kolekcji trafi sprzęt, który stanie się nieodłącznym wyposażeniem w niejednej rozgrywce.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49