Multitool Leatherman Surge NEW z kaburą
Multitool Leatherman Surge NEW z kaburą
Zaawansowany multitool amerykańskiej firmy Leatherman zbliżony do modelu Wave, wyróżniający się możliwością otwarcia 4 narzędzi, bez konieczności rozkładania kombinerek, oraz gniazdem na wymienne brzeszczoty piły oraz pilników w powszechnie stosowanym systemie T-SHANK.
21 narzędzi w jednym! Jeden z największych modeli określanych przez producenta jako Heavy Duty. Produkt objęty jest gwarancją 25 lat.
Nowa, ulepszona wersja z wymiennymi przecinakami drutu!
21 przydatnych funkcji
1. Kombinerki płaskie
2. Kombinerki standardowe
3. Standardowy przecinak do drutu (wymienny)
4. Przecinak do drutu twardego (wymienny)
5. Przecinak do drutu wielożyłowego
6. Zaciskacz do przewodów elektrycznych
7. Przyrząd do zdejmowania izolacji
8. Ostrze nożowe gładkie ze stali nierdzewnej 420HC (otwierane jedną ręką)
9. Ostrze nożowe ząbkowane ze stali nierdzewnej 420HC (otwierane jedną ręką)
10. Piła do drewna (wymienna)
11. Sprężynujące nożyczki
12. Szydło/rozwiertak z oczkiem
13. Miarka (8 cali/19 cm)
14. Otwieracz do puszek
15. Otwieracz do kapsli
16. Pilnik do metalu i drewna (wymienny)
17. Pilnik diamentowy (wymienny)
18. Gniazdo na wymienne brzeszczoty
19. Gniazdo na wymienne bity (wkrętaki)
20. Duży śrubokręt płaski
21. Mały śrubokręt płaski
Dodatkowo na jednym z ramion znajduje się wysuwane kółko do kluczy.

Elementy Zestawu
W komplecie czarna, nylonowa kabura zapinana na stalowy zatrzask. Przystosowana do noszenia przy pasie.
Najważniejsze cechy
- 21 narzędzi
- masywne kombinerki
- narzędzia wyposażone w blokadę
- wymienne ostrza przecinaka
- gniazdo bitów
- gwarancja 25 lat
- kabura w zestawie
- możliwość personalizacji – graweru
Surge to prawdziwy wół roboczy w ofercie multitooli Leathermana. Nie bez powodu producent oznaczył ten model jako Heavy-Duty. Model ten wyposażono aż w 21 solidnych narzędzi, które podołają nawet najtrudniejszym wyzwaniom. To cecha, którą często chwalą nasi klienci, podczas oglądania toola w salonach stacjonarnych Militaria.pl. Dzięki swojej uniwersalności Surge stanie się dla ciebie niezastąpionym kompanem zarówno w przydomowych pracach, jak i na wszelkiego rodzaju wyprawach. Wartym uwagi rozwiązaniem jest dodanie gniazda na wymienne brzeszczoty w systemie T-SHANK, dzięki któremu możesz rozbudować funkcjonalność toola o różne pilniki, piły czy ostrza. Do wygodnego przenoszenia narzędzia, producent dodaje kaburę wykonaną z wytrzymałego tworzywa. Jeśli szukasz czegoś niezawodnego, dobrze wykonanego i uniwersalnego, to jest to model w sam raz dla Ciebie.
Daniel, doradca klienta Militaria.pl
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Leatherman.
Leatherman to amerykańska marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji narzędzi wielofunkcyjnych. Od ponad 30 lat oferuje praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i w bardziej wymagających sytuacjach. W ofercie marki znajdują się multitoole, noże, scyzoryki, narzędzia ratownicze oraz breloki z przydatnymi funkcjami, takimi jak kombinerki, ostrza, śrubokręty, piły czy nożyczki. Leatherman stawia na trwałość, precyzję wykonania i solidne materiały, a wszystkie narzędzia objęte są 25-letnią gwarancją. Z produktów marki korzystają służby mundurowe na całym świecie, w tym polskie jednostki specjalne, takie jak GROM czy Formoza.
Ostrza | ostrze gładkie (420 HC), ostrze ząbkowane (420 HC) |
---|---|
Długość ostrza | 78.7 mm |
Kombinerki | Tak |
Przecinak do drutu | Tak (wymienny) |
Obciskacz do izolacji | Tak |
Przyrząd do zdejmowania izolacji | Tak |
Śrubokręty | Śrubokręt płaski (duży i mały) |
Gniazdo wymiennych końcówek śrubokrętów (bitów) | Tak |
Dołączone końcówki śrubokrętów (bity) | Jedna podwójna |
Nożyczki | Tak |
Etui w zestawie | Tak |
Pilnik | Tak (stalowo-diamentowy wymienny) |
Piła | Tak (wymienna) |
Otwieracz do puszek | Tak |
Otwieracz do kapsli | Tak |
Miarka | Tak |
Korkociąg | Nie |
Inne narzędzia | Szydło, ucho do paska |
Materiały | Stal |
Kabura | Tak |
Gwarancja | 25 lat |
Długość | 115 mm |
Waga | 335 g |
Inne cechy | Możliwość otwarcia 4 narzędzi bez konieczności rozkładania kombinerek. |
EAN | 037447349010 |
Kod producenta | 830165 |
Producent | Leatherman |
GPSR Warning | https://assets.militaria.pl/assets/Instrukcje/Kategorie/multitool-instrukcja-bezpieczenstwa.pdf |
EAN |