Jakość na poziomie nie mam uwag polecam
Pas taktyczny Helikon-Tex Competition Nautic Shooting Belt - Adaptive Green
Pas taktyczny wykonany z mocnej i lekkiej nylonowej taśmy o szerokości 45 mm. Do zapięcia służy atestowana klamra Cobra Nautic firmy AustriAlpin. Cechuje ją odporność na działanie soli i zanieczyszczeń. Profil klamry jest płaski, przez co nie powoduje dyskomfortu nawet przy długotrwałym użytkowaniu.
Stabilna konstrukcja
Od strony wewnętrznej pas został podszyty miękkim rzepem, co umożliwia jego integrację z dodatkowym pasem wewnętrznym, zwiększając stabilność podczas intensywnego użytkowania. Dzięki częściowo usztywnionej konstrukcji pas pozwala na wygodne przenoszenie nie tylko kabury, ale i dodatkowego wyposażenia jak ładownica czy apteczka.
Model Competition Nautic doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego typu rękawów modułowych.
Najważniejsze cechy
- wykonany z nylonu
- atestowana klamra Cobra Nautic
- taśma o szerokości 45 mm
- podszycie miękkim rzepem umożliwiające montaż pasa wewnętrznego
- stabilna konstrukcja
- waga 310 g (rozmiar L)
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Helikon-Tex.
Helikon-Tex to polska firma założona w 1983 roku, specjalizująca się w produkcji odzieży taktycznej, militarnej i outdoorowej. Oferuje szeroką gamę produktów, takich jak odzież, plecaki, torby i akcesoria taktyczne, które zdobyły uznanie zarówno wśród służb mundurowych, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie wyróżniają się linie: Bushcraft – dedykowana miłośnikom survivalu, Law Enforcement – zaprojektowana z myślą o funkcjonariuszach, oraz Range – stworzona dla strzelców. Helikon-Tex wykorzystuje nowoczesne wzory kamuflaży, takie jak MultiCam, ATACS czy PenCott, zapewniając idealne dopasowanie do różnych warunków terenowych.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
|---|---|
| Szerokość pasa | 45 mm |
| Typ materiału | Syntetyczny |
| Materiał klamry | Metal |
| Płeć | Męska |
| Kolor główny | Adaptive Green |
| Zapięcie | Klamra typ Cobra |
| Kod producenta | PS-CNS-NL-12- |
| Producent | Helikon-Tex |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
Rewelacyjny pas do noszenia oporządzenia i uzbrojenia! Mocny z szybkim wypięciem. Polecam dla pasjonatów militariów i służb mundurowych!
-
Bardzo fajny pas, klamra trzyma (chociaż łatwo się rysuje), da się montować do niego bezpośrednio ładownice i inne dodatki na molle bez "rękawa".
-
Bardzo wyrzymały pas na dużą ilość oporządzenia. Doskonały system zapinania. U mnie w rękawie nośnym. Polecam!
-
Typowy pas taktyczny gruby wiec ładnie trzyma pokrowiec na broń i amunicję. Jeżeli chcesz ten typ pasa tylko jako pasek to nie polecam ze względu na sztywność która jest wymagana do paska do noszenia broni na pasku czy jak tam kto woli. Wykonanie pierwsza klasa.
-
Dobry sztywny pas competition
Brak opinii