Replika pistoletu Hi-Capa 4.3 wyprodukowana przez firmę Tokyo Marui. Cechuje ją wysoka jakość wykonania i mocny odrzut zamka, dzięki innowacyjnemu systemowi Hard Kick.
Replika została wykonana z wysokiej jakości polimeru ABS. Rękojeść ma matową antypoślizgową fakturę, która zwiększa kontrolę na pistoletem. Na zamku i na rękojeści znajdują się oznaczenia OPS-Tactical.
Chwyt ma poszerzoną konstrukcję, aby pomieścić sportowy magazynek o pojemności 28 kulek. Szybkie przeładowanie ułatwiają szeroki wlot i stopka wystająca poza gniazdo.
Replika oferuje duży zasięg strzału, dzięki dopracowanemu i regulowanemu systemowi Hop-up oraz mechanizmowi dawkowania gazu.
Model wyposażono w system blow-back, który wprawia zamek w ruch podczas każdego strzału. Technologia Hard Kick i silna sprężyna sprawiają, że odrzut jest bardziej odczuwalny niż w standardowych replikach producenta. Żywotność repliki wydłużają metalowe prowadnice zamka.
Pistolet ma podwójną blokadę spustu - chwytową i skrzydełkową nastawną. Zastosowanie takiego rozwiązania wymusza odpowiedni chwyt w celu oddania strzału, a także zabezpiecza przed niekontrolowanym wystrzałem.
Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS, dzięki której pistolet można wyposażyć w dodatkowe akcesoria jak wskaźnik laserowy czy latarka.
Do zasilania repliki zaleca się stosowanie gazu typu Green Gas o niskim ciśnieniu 134a. Użycie gazu o wyższym ciśnieniu może spowodować uszkodzenie mechanizmu repliki.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: polimer ABS, metal
Prędkość początkowa: 260 fps
Zasilanie: Green Gas (134a)
Hop-up: tak, regulowany
Pojemność magazynka: 28 kulek 6 mm
Długość całkowita: 199 mm
Waga: 850 g
Producent: Tokyo Marui, Japonia
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 260 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 28 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 199 mm |
| Waga | 850 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 4952839142191 |
| Kod producenta | 1191 |
| Producent | Tokyo Marui |
| EAN |