Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Pistolety i rewolwery ASG blow-back

Schowaj Czytaj więcej

W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz wiele modeli pistoletów wyposażonych w system blow-back. System ten polega na charakterystycznym odrzucie zamka. Gdy dochodzi do wyrzucenia gazu ze zbiornika do lufy, następuje wystrzelenie pocisku. Gaz jednocześnie trafia do tłoczka znajdującego się w zamku, co wpływa na jego odrzucenie w tył. Taki sposób odrzutu zamka jest naśladowaniem działania broni palnej. Wykorzystując system blow-back w pistoletach ASG, można zyskać większy realizm broni. Warto zauważyć, że blow-back nie wpływa negatywnie na efektywność oddawanych strzałów, a w niektórych przypadkach może on również wpływać na szybkostrzelność. System blow-back najczęściej wykorzystywany jest w broniach, które są napędzane gazem. Duża część dostępnych w naszym sklepie pistoletów ASG blow-back jest napędzana Co2. W pistoletach takiego typu wykorzystywane są naboje jednorazowe wypełnione sprężonym dwutlenkiem węgla. W zależności od modelu wybranego pistoletu ilość oddanych strzałów mieści się w przedziale 50-70. W trakcie oddawania strzałów nie występuje zjawisko odrzutu oraz nie jest wymagane naciąganie sprężyny. Dużą zaletą replik napędzanych na CO2 jest ich lekkość. Dzięki temu doskonalenie strzelania lub rozgrywki ASG są przyjemniejsze. Innym rodzajem napędu stosowanym w pistoletach ASG blow-back jest green gas. Repliki, które mają taki napęd, będą zazwyczaj trochę słabsze. Z jednej strony jest to wada, z drugiej natomiast zaleta – dlaczego? Na krótkich dystansach wskazana jest właśnie mniejsza moc. Chodzi głównie o bezpieczeństwo uczestników.

Decydując się na zakup broni, warto także zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów jest wykonana. Wiele modeli broni dostępnych w naszym sklepie jest wykonanych z metalu, a chwyty są dodatkowo pokryte specjalną okładziną. Bardzo ważne jest, aby chwyty miały antypoślizgową fakturę, która zapewni pewny i stabilny chwyt w każdych warunkach. Podczas treningów lub rozgrywki bardzo ważne jest bezpieczeństwo każdego z uczestników, dlatego broń powinna być trzymana pewnie. W ofercie znajdziesz repliki różnych modeli broni palnej: beretta, glock, colt 1911 – to te najbardziej popularne. W zależności od tego, który typ najbardziej Ci się podoba, spokojnie dobierzesz replikę dla siebie. Jeśli chodzi o producentów, to masz do wyboru: ASG, Cybergun, Sig Sauer, Well i wiele innych. W zależności od tego, jakim budżetem dysponujesz, będziesz mógł wybierać w lepszych jakościowo replikach, wykonanych w dużej części z metalu, które wagą odpowiadają broni palnej. Jeśli interesują Cię pistolety ASG blow-back w niższym budżecie, nie przejmuj się. Bez problemu znajdziesz sprzęt w każdym przedziale cenowym.

Pistolety ASG wyposażone w system blow-back świetnie sprawdzą się dla osób, które zwracają uwagę na zachowanie realizmu broni. Broń dostępna w naszej ofercie jest wykonana z wysokiej klasy materiałów oraz z dbałością o szczegóły. Wiele dostępnych modeli pozwala, aby każdy z naszych klientów wybrał produkt, który spełni jego oczekiwania. Dla kogo jest taki rodzaj pistoletów? Oczywiście dla każdego, kto bawi się w Airsoft, ale nie tylko. Z oferty może skorzystać każdy, kto chce być właścicielem jakiegoś modelu z innych względów. Może jesteś kolekcjonerem i szukasz czegoś, co tę kolekcję uzupełni? Może właśnie otworzyłeś salon barberski i szukasz ciekawych rozwiązań do przystrojenia ściany, mebli? Pistolety asg mogą być świetnym prezentem dla młodszych dzieciaków, aby mogły mieć możliwość ciekawej zabawy na świeżym powietrzu. To, dlaczego decydujesz się na zakup jednego z pistoletów, zależy tylko od Twoich preferencji.

Ustaw kierunek malejący

261 produktów

 1. (23)
  Wysyłka: Natychmiast
  829,00 zł
 2. (52)
  Wysyłka: w 48 godzin
  659,00 zł
 3. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł
 4. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  829,00 zł
 5. (11)
  Wysyłka: Natychmiast
  869,00 zł
 6. (37)
  Wysyłka: Natychmiast
  749,00 zł
 7. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  649,00 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł 699,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  699,00 zł 799,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
Ustaw kierunek malejący

261 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49