Jest to jedna z tańszych replik zasilanych na CO2 z blow-bankiem. Szyna ris umożliwia montaż akcesoriów. Wydajność CO2 bardzo dobra, zamek nie jest ciężki, można wystrzelić 2,5 magazynka na 1 kapsule.
Pistolet GBB Double Bell M1911 CQBP 739 - Tan
Replika ASG pistoletu M1911 napędzana za pomocą Green Gas, wykonana niemal w całości z metalu. Z tego materiału wykonano zarówno zamek, szkielet, jak i magazynek. Tworzywo sztuczne zastosowano podobnie jak w palnym pierwowzorze wyłącznie do wykonania okładzin chwytu pistoletowego. Model wyposażono w szynę montażową RIS umożliwiającą instalację dodatkowych akcesoriów taktycznych oraz system Blow-Back, który wprawia zamek w ruch podczas strzału.
Napęd Green Gas, system Blow-Back
Dzięki systemowi Blow-Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka, który napina kurek, a jego ruch powrotny wprowadza kulkę do lufy. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka. Napędzana za pomocą Green Gas replika wystrzeliwuje kulki z prędkością rzędu 330 FPS.
Dwa bezpieczniki, magazynek Low-Cap
Antypoślizgowa faktura chwytu pistoletowego sprawia, że replika pewnie leży w dłoni. Zastosowanie dwóch bezpieczników, skrzydełkowego i chwytowego, chroni użytkownika przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Przeładowanie ułatwiają żłobienia na zamku zapewniające pewny chwyt. W dołączonym magazynku Low-Cap, poza zbiornikiem gazu, mieszczą się 24 kulki kalibru 6 mm.
Mechaniczne przyrządy celownicze, szyna RIS
W pistolecie zastosowano mechaniczne przyrządy celownicze, w postaci muszki i szczerbinki. Znajdująca się pod lufą szyna RIS 22 mm umożliwia zamontowanie dodatkowego celownika laserowego lub oświetlenia taktycznego.
Najważniejsze cechy
- napędzany Green Gas
- wykonany w większości z metalu
- okładziny z tworzywa sztucznego
- mechaniczne przyrządy celownicze
- szyna RIS
- system Blow-Back
- prędkość wylotowa 330 FPS
- bezpieczniki skrzydełkowy i chwytowy
- magazynek Low-Cap mieszczący 24 kulki
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 330 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 24 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 225 mm |
| Waga | 980 g |
| Kolor główny | Tan |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak |
| EAN | 5902543951199 |
| Kod producenta | DBY-02-030170 |
| Producent | Double Bell |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii