Pokrowiec w dobrej cenie o dobrej jakości wykonania . Pokrowiec dobrze się sprawdza w przenoszeniu butelki z wodą 1l dotroczonej do plecaka. Produkt przydatny i godny polecenia .Polecam.
Pokrowiec na butelkę wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia poliestru 600D, polipropylenu i elastodienu. Przeznaczony do transportowania butelek o średnicy do 9 cm (0,5 - 1l).
Zapinane na rzep taśmy poziome umożliwiają dopasowanie obwodu do rozmiaru butelki. Umieszczony u góry uchwyt z elastycznej linki zabezpiecza butelkę przed wypadnięciem. Pokrowiec jest kompatybilny z systemem MOLLE i może być mocowany do plecaka, torby, kamizelki lub innych elementów oporządzenia.
Dane techniczne
Kolor: Coyote
Materiał zewnętrzny: 100% polipropylen
Materiał wewnętrzny: 80% poliester 600D, 20% elastodien
Waga: 65 g
Producent: Brandit, Niemcy
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Brandit.
Brandit to niemiecka marka specjalizująca się w odzieży o charakterze militarnym, outdoorowym i streetwearowym. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki jest kultowa kurtka M65, inspirowana oryginalnym wzorem amerykańskiej armii z lat 60-tych. W ofercie znajdują się także funkcjonalne akcesoria, plecaki, torby i dodatki w szerokiej gamie kolorów oraz nowoczesnych kamuflaży.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
|---|---|
| Kolor główny | Coyote |
| Materiał główny | polipropylen |
| Materiał dodatkowy | Poliester 600D |
| Materiał dodatkowy | elastodien |
| Waga | 65 g |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Zapięcie | Rzep |
| EAN | 4051773193891 |
| Kod producenta | 8088-20070-OS |
| Producent | Brandit |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 9
-
-
Wszystko fajnie i pięknie jak dla butelki powyżej litra. Małe butelki nie bardzo pasują bo za mała możliwość regulacji. Dolny pasek za wysoko zamontowany i potrafi butelka małej pojemności przy biegu wypaść. Reszta spoko. Plus za gumkę do stabilizacji szyjki
-
Dobry pokrowiec... dobrze można dopasować mocowania do wielkości butelki...zwiększa wewnętrzną pojemność plecaka...butelka na wodę od 0,5 do 1,5 l poza obrysem plecaka ;)
-
Pokrowiec na butelkę Brandit Molle Bottle Holder Flex Large - Coyote używam do przenoszenia na plecaku termosu z wodą i gorącą herbatą. Tkanina jest dobrej jakości. Termos trzyma się dobrze. Ogólnie wszystko odpowiada – jak na tę cenę to w porządku rzecz.
-
Pokrowiec jest praktyczny, bardzo przydatny i dobrze zaprojektowany, ale źle wykonany, gdyż rzep ostry jest przyszyty na dolnym pasku, a powinien być na górnym. Po doszyciu ostrego rzepa do górnego paska, wszystko działa ok. i trzyma małe butelki.
-
Pokrowiec spełnia swoją funkcję , sprawia wrażenie solidnego jednakże do jego minusów można zaliczyć słabe możliwości regulacji , w tym pokrowcu zdecydowanie nie przeniesiemy małych butelek
-
Świetna sprawa aby przyczepić bidon z wodą do plecaka, albo do pasa. Fajne wykonanie, dobrze przemyślane mocowanie na rzepy które można dostosować bez problemu nawet do większej butlki. Polecam! :)
-
Produkt solidny i spełniający swoją funkcję. Jedyny problem jaki z nim mam, to że przyczepiając ją z boku plecaka, tworzy mało komfortowe rozłożenie ciężaru na jedną stronę. Będę musiał pomyśleć jak zrównoważyć z drugiej strony plecaka, żeby nie ściągało mnie "w lewo" :)
-
Ciekawe rozwiązanie do noszenia butelek 0,5 litra lub bidonów. Zajmuje niewiele miejsca, gdy nie jest używany.
Brak opinii