Rękawice cieple i dobrze wodoodporne od części dłoni. Lekko niewygodne, osobiście nie przypadły mi do gustu tak jak mechanixy ale jednak spora różnica w cenie a różnica niewielka.
Uniwersalne, wytrzymałe i wygodne rękawice taktyczne stworzone do zapewnienia ochrony dłoni. Ponadto rękawice bardzo dobrze dopasowują się do kształtu dłoni, zapewniając wysoki komfort pracy.
Struktura materiału na opuszkach kciuka i palca wskazującego pozwala na obsługę urządzeń mobilnych bez potrzeby ściągania rękawic. Stronę chwytną wykonano z materiału antypoślizgowego.
Mankiet zapinany jest na rzep (velcro).
Dane techniczne
Kolor: czarny
Materiał:
- strona wierzchnia: neopren
Waga: 95 g
Producent: Texar, Polska
Militaria.pl jest dealerem premium marki Texar.
Texar to polska marka specjalizująca się w odzieży taktycznej, sprzęcie outdoorowym i akcesoriach survivalowych, czerpiąca inspirację z klasycznych wzorów wojskowych. Swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji demobilu armii amerykańskiej, by z czasem rozwinąć własną linię produktów - w tym repliki popularnych modeli US Army, takich jak BDU, M65, N3B czy MA-1. Lata doświadczeń oraz konsekwentne doskonalenie oferty sprawiły, że Texar zyskał uznanie wśród profesjonalistów i pasjonatów aktywności terenowej. Dziś marka należy do czołówki polskich producentów w segmencie militarno-outdoorowym.
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Ocieplenie | Nie |
| Obsługa ekranów dotykowych | Tak |
| Typ materiału | Syntetyczny |
| Typ/przeznaczenie | Ochronne |
| Materiał główny | Neopren |
| Kolor główny | Black |
| Kod producenta | 437#09-GNE-GL- |
| Producent | Texar |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 34
-
-
Bardzo ładny kolor khaki. Dużym plusem jest brak logo. Jedyny minus - trochę "ostre" zapięcie. Nie jest idealnie wygodne. Na temperaturę około zera stopni ok.
-
Wysoka jakość, przyjemne i ciepłe. W sam raz na okolice 0 stopni, może nawet lekki minus wytrzymają. Jedyny mankament i za to odejmuję jedną gwiazdkę - niewygodny rzep przy przegubie. Tracą przez to na wygodzie.
-
Rękawice bardzo wygodne i ciepłe. Rękawice atrakcyjne cenowo. Nie kierujcie się tabelą rozmiarów, trzeba "wstrzelić się metoda prób i błędów w odpowiedni rozmiar"
-
Bardzo ciepłe na mrozie (lepiej nie zakładać na inne, bo wtedy nie grzeją). Nie są wodoodporne więc łatwo nasiąkają wodą, ale spełniają swoje zadanie.
-
Nieprzemakające
-
Bardzo fajne rękawice, jest ok.
-
W miarę ciepłe no nie sa to rękawiczki na jakieś większe mrozy ale plus bo neopropen nie przemaka
-
Lekkie i dobrze dopasowane do dłoni. Nieźle chronią przed wiatrem, a dotyk na urządzeniach działa. Nieco za krótki rzep przez co mankiet może odstawać i haczyć o rękaw kurtki. Za taką cenę warto kupić.
-
W miare cieple minus sciera sie powloka antyposlizgowa
-
Jak za taką cenę są ok, jedyny minus i za to jedna gwiazdka mniej - szybko ściera się warstwa antypoślizgowa (5 miesięcy).
-
Bardzo dobry towar Testowany w -8 stopniach ręce ciepłe. Polecam
-
Wszystko zgadza się z opisem
-
Rękawice bardzo wygodne i ciepłe przy dodatnich temperaturach, na minusie trzeba stosować podgrzewacze do rąk. Po 4 miesiącach używania, głównie z aparatem fotograficznym, warstwa antypoślizgowa prawie całkiem się złuszczyła.
-
co prawda dla siebie jeszcze nie zakupiłem ale osoba obdarowana mówi że super są bardzo wygodne
Brak opinii