NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Wzrost modela:

Tarcza treningowa DBX Bushido PAO - Czarny/Biały

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
139,00 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Do góry
139,00 zł

Lekka tarcza treningowa przeznaczona do treningów stójkowych sportów walki np. kickboxing, karate, muai thai składających się z technik bokserskich i kopnięć.

Wykonana została z 7-warstwowego plawilu z wtopionym nylonowym przeplotem, dzięki któremu materiał jest bardzo trwały. Wypełniona została pianką poliuretanową, która cechuje się bardzo dobrą amortyzacją uderzeń oraz wydłuża użytkowanie. Przeszycia zostały wykonane za pomocą nici rdzeniowych, co zapewnia odporność na warunki atmosferyczne.

Rozmiar tarczy pozwala na szybkie i wygodne zmiany jej ułożenia. Jest wystarczająco duża do treningu uderzeń ręcznych i nożnych.

Na tylnej części tarczy umieszczono uchwyt oraz dwa rzepy, dzięki którym można ją przymocować do dłoni. Zapobiega to skręcaniu się i zsuwaniu tarczy nawet podczas intensywnego treningu.

Dane techniczne
Kolor: Czarny/Biały
Materiał: plawil, pianka poliuretanowa
Wymiary: 42 x 25 x 12 cm
Waga: 1200 g
Producent: DBX Bushido, Polska

Więcej informacji
EAN 5902539011548
Kod producenta T42C BLK-WHT
Producent DBX Bushido

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. A...
    100%

    Bardzo fajna, porządna tarcza treningowa. Idealna zarówno do treningu bokserskiego jak i kickboxingu. Wytrzymała i solidna, do tego w atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie polecam.

  2. A...
    100%

    Bardzo fajna, porządna tarcza treningowa. Idealna zarówno do treningu bokserskiego jak i kickboxingu. Wytrzymała i solidna, do tego w atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie polecam.

Brak opinii