Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego walizka na pistolet o wymiarach 310x205x80 mm pozwala na bezpieczny transport broni. W środku, prócz standardowej pianki pełniącej rolę wyściółki zastosowano specjalną piankę Pick and Pluck, która umożliwia idealne dopasowanie zawartości do walizki. Aby dopasować piankę do zawartości należy oderwać docięte kwadraciki na wymagany kształt.
Dane techniczne
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Wymiary zewnętrzne: 310x205x80 mm
Wymiary wewnętrzne: 300x210x50 mm
Waga: 490 g
Producent: Nuprol
| Waga | 490 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor główny | Zielony |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Gąbka | Tak, Pick'n'Pluck |
| Wymiary zewnętrzne | 310 x 205 x 80 mm |
| Wymiary wewnętrzne | 300 x 210 x 50 mm |
| EAN | 744368376161 |
| Kod producenta | 1152216962(WEE-22-019565) |
| Producent | Nuprol |
| EAN |