Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Wiatrówka Heckler&Koch MP7A1 SD 4,5 mm

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
569,00 zł
  • Gwarantowana dostawa - Pon. 24 Lis.
    Zamów z usługą InPost do 18:00 - dostawa już w poniedziałek!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup na raty: 56,90 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 56 punktów = 28,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
569,00 zł

Klasycznie łamana wiatrówka z gwintowaną lufą w kalibrze 4,5 mm wykonana na licencji firmy Heckler&Koch. Sprężynowy napęd pozwala na wystrzelenie śrutu typu diabolo z prędkością początkową na poziomie 141 m/s.

Model MP7A1 SD wykonany został z trwałego połączenia metalowych elementów i tworzywa sztucznego. Na wykonanym z tworzywa korpusie i tłumiku zostały naniesione licencjonowane oznaczenia firmy H&K.

Na chwycie pistoletowym została naniesiona wygodna antypoślizgowa struktura, zapewniająca pewne trzymanie wiatrówki. W podniesieniu stabilizacji podczas celowania pomaga wysuwana kolba, którą można ustawić w jednej z trzech pozycji.

W wygodnym przeładowaniu wiatrówki pomaga atrapa tłumika, która zapewnia pewny chwyt lufy podczas procesu ładowania.

Wiatrówka została wyposażona w grzbietową szynę RIS 22 mm oraz dwie krótkie boczne, umożliwiające montaż dowolnych przyrządów celowniczych i innych akcesoriów.

Znajdujący się przed selektorem ognia przesuwny bezpiecznik chroni przed możliwością oddania niekontrolowanego strzału.

Na korpusie wiatrówki umieszczone zostały oczka montażowe umożliwiające korzystanie z pasa nośnego.

Dane techniczne
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: Diabolo
Prędkość początkowa: 141 m/s
Energia wylotowa pocisku: poniżej 17J
Długość całkowita: 574 - 795 mm
Długość lufy: 166 mm
Waga: 1920 g
Zasilanie: spreżynowe
Producent: Heckler und Koch & Umarex, Niemcy

Umarex


Militaria.pl jest dealerem premium marki Umarex.


Umarex to niemiecka firma założona w 1972 roku, która należy do największych producentów wiatrówek, replik ASG i pistoletów alarmowych na świecie. Marka zasłynęła z wiernych replik broni palnej tworzonych na licencjach takich gigantów jak Glock, Heckler & Koch, Walther czy Beretta. W jej ofercie znajdują się także systemy treningowe T4E, amunicja, akcesoria oraz sprzęt obronny. Umarex wyróżnia się innowacjami, m.in. rewolucyjnymi wiatrówkami CO2 i systemem Fast Action. Dzięki globalnej dystrybucji produkty marki dostępne są już w kilkudziesięciu krajach. Pierwszy wielki sukces Umarex przyniosła nietypowa replika rewolweru sprzedawana w zestawie stylizowanym na książkę o Sherlocku Holmesie - produkt, który sprzedawał się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy rocznie.

Więcej informacji
Stylistyka Replika
Materiał osady/szkieletu Tworzywo sztuczne
Klasa celności Precyzyjna
Rodzaj śrutu Diabolo
Energia początkowa 7,5 J
Prędkość początkowa 141 m/s
Napęd wiatrówki Sprężynowa łamana
Szyna na akcesoria Tak
Kaliber 4,5 mm (.177 ")
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Blowback Nie
Magazynek Nie
Pojemność magazynka 1
Przeładowanie śrutu Ręczne
Przyrządy celownicze stałe Nie
Możliwość montażu celownika optycznego Tak
Długość całkowita 795 mm
Waga 1,9 kg
EAN 4000844732392
Kod producenta 2.4370
Producent Umarex

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 1

  1. m...
    100%

    To bardzo solidny pistolet pneumatyczny, którego moc zbliża się do mocy wiatrówki. Jakość wykonania oraz trwałość również są doskonałe. Naciąganie nie jest zbyt łatwe, dlatego nie jest polecany kobietom i dzieciom. Prawdziwa, wyrazista broń – polecany zakup dla mężczyzn!

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup