Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Wiatrówki Umarex

Schowaj Czytaj więcej

Niemiecki koncern Umarex powstał w 1972 roku, a obecnie jest największym światowym producentem i dystrybutorem karabinków pneumatycznych zasilanych CO2. Umarex słynie z produkcji wysokiej jakości replik popularnych modeli broni bojowej. W naszej ofercie przedstawiamy świetne wiatrówki pistolety i karabinki niemieckiej firmy Umarex. Wiatrówki Umarex to niemiecka jakość oraz najwyższa precyzja, dostępna w rozsądnych cenach. Dzięki szerokiej gamie produktowej, bez względu na zasobność portfela, znajdziesz w tej kategorii wiatrówkę dla siebie. Wieloletnia tradycja marki oraz doświadczenie w zakresie projektowania, konstruowania oraz zastosowania w tych procesach najnowocześniejszej technologii sprawiło, że wiatrówki Umarex są cenione wśród strzelców na całym świecie. Bezkompromisowa jakość wykonania oraz wierne odwzorowanie palnych oryginałów to kolejne cechy, które przemawiają na korzyść pistoletów oraz karabinków tego producenta.

Ustaw kierunek malejący

120 produktów

 1. (73)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,00 zł
 2. (28)
  Wysyłka: w 48 godzin
  699,00 zł 749,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 3. (52)
  Wysyłka: Natychmiast
  479,00 zł
 4. (50)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 149,99 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 5. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  519,00 zł
 6. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  899,00 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  539,00 zł
 8. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1649,00 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1649,00 zł
Ustaw kierunek malejący

120 produktów

  W tej kategorii znajdziesz pistolety wiatrówkowe Umarex wzorowane na popularnych modelach broni palnej, takich jak Glock 17, Colt 1911, Berretta 84FS, Walther CP88, Walther CP99, Walther PPK/S, Makarov, Heckler&Koch HK45 oraz wiele innych. Wszystkie są produkowane na licencji i posiadają oznaczenia oryginału. Oprócz współczesnych konstrukcji, znajdziesz tu także repliki historyczne w wersji wiatrówkowej. Umarex oferuje takie konstrukcje jak: Walther P08, P38, rewolwer Colt Single Action oraz MP Schmeisser. Produkty z serii Legends, bo tak nazywają się historyczne modele Umarex, zadowolą z pewnością wymagających miłośników rekonstrukcji oraz militariów. Jeżeli szukasz celnego karabinu wiatrówkowego, polecamy modele łamane, powstałe dzięki niemiecko-szwajcarskiej współpracy marek Hammerli oraz Umarex. Dostępne również w tej kategorii, wyposażone w lunetę i charakteryzujące się wyjątkowym skupieniem na dalekich dystansach. Warto też rozejrzeć się z modelami zasilanymi CO2, takimi jak Cowboy Rifle, dzięki którym przeniesiesz się klimatem do czasów Dzikiego Zachodu. Wyjątkowo ciekawym karabinem jest Wiatrówka Beretta Cx4 Storm XTC 4,5 mm, zasilana mocnymi kapsułami z dwutlenkiem węgla o masie osiemdziesięciu ośmiu gramów, co poprawia zasięg oraz energię wystrzału. Posiada szynę R.I.S., zwaną także jako weaver lub picatinny, na której możesz zamontować celownik optyczny, taki jak luneta lub kolimator. Posiada samopowtarzalny tryb ognia, co oznacza szybkostrzelność tak wysoką, jak szybko jesteśmy w stanie naciskać język spustowy. Bez względu na to, jaki produkt marki Umarex wybierzesz, na pewno sprosta on Twoim wymaganiom.

  Strzelanie z wiatrówki to wyśmienita zabawa oraz rewelacyjny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. Pogłębianie relacji ze znajomymi podczas weekendowego strzelania wzmacnia więzi, uczy dyscypliny oraz poprawia nasze wyniki na tarczy. Rozwijanie umiejętności strzeleckich to wspaniała zabawa dla Ciebie oraz rodziny lub przyjaciół. Polecamy zakup wiatrówki dla siebie lub na prezent. Obdarowana osoba na pewno będzie Ci wdzięczna. Warto podczas zakupu wiatrówki, szczególnie, jeżeli jest ona Twoją pierwszą, dobrać odpowiedni zestaw niezbędnych akcesoriów, dzięki którym nasz nowy sprzęt będzie działał długo i bezawaryjnie. Na pewno warto pamiętać przede wszystkim o zakupie wysokiej jakości śrutu odpowiedniego kalibru. Amunicja do wiatrówek dzieli się głównie na stalowe kulki BB, które występują w jednym kalibrze 4,5mm (a dokładnie 4,46mm) oraz na śrut diabolo, czyli popularne ołowiane grzybki. Te drugie występują najczęściej w kalibrze 4,5mm oraz nieco rzadziej 5,5mm. Zarówno czteroipółmilimetrowy jak i pięcioipółmilimetrowy śrut grzybkowy znajdziesz bez problemu w naszym sklepie internetowym w kategorii z amunicją do wiatrówek. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w smar do czyszczenia, smar do konserwacji oraz smar do uszczelek, który jest szczególnie istotny przy zakupie oraz eksploatacji pistoletów i karabinków zasilanych sprężonym dwutlenkiem węgla (CO2). W tego typu wiatrówkach rozprężający gaz chłodzi uszczelki, które wymagają smarowania, co finalnie przełoży się na dłuższą żywotność. Dobrym pomysłem jest także zakup wycioru do czyszczenia lufy, który również wybieramy sugerując się kalibrem. Mimo iż wiatrówki nie brudzą się od wnętrza jak broń palna, ponieważ nie występuje tu spalanie prochu, warto je regularnie czyścić chociażby z kurzu, który może zalegać w lufie. Nie zapomnij także o doborze kabury, walizki lub pokrowca na swój nowy sprzęt strzelecki. Pozwala on bezpiecznie przechowywać lub przenosić nasz nowy zakup. Koniecznie pamiętaj także o atestowanych okularach ochronnych, spełniających normy balistyczne dla siebie oraz dla każdej osoby, z którą zamierzasz strzelać. Pamiętaj, że bezpieczeństwo podczas zabawy jest najważniejsze.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49