MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Wiatrówki Sig Sauer

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Stylistyka
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Rodzaj śrutu
Energia początkowa
Napęd wiatrówki
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

19 produktów

 1. (21)
  Wysyłka: Brak towaru
  1759,20 zł 2199,00 zł
  Oszczędzasz 439,80 zł

19 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Historia marki Sig Sauer sięga 1876 roku, kiedy to zawiązała się współpraca między szwajcarskim przedsiębiorstwem Schweizerische Industrie Gesellschaft (SIG) a niemiecką firmą J.P. Sauer & Sohn. Pistolety i karabiny sprzedawane pod marką Sig Sauer zyskały uznanie na całym świecie dzięki wysokiej jakości produkcji, doskonałemu spasowaniu, niezawodności i doskonałej jakości materiałom. Pistolety i karabinki pneumatyczne produkowane przez Sig Sauera to wierne repliki broni palnej. Wiatrówki Sig Sauer mają ten sam wygląd, zbliżone wymiary oraz wagę, co palne odpowiedniki przez co doskonale nadają się do treningu obchodzenia się z bronią.

Wiatrówki Sig Sauer napędzane są nabojami CO2, większość może strzelać śrutem grzybkowym (diabolo), jak i kulistym BB. Wiatrówki pistoletowe Sig Sauer wyposażone są w system odrzutu zamka (blow back), który zapewnia silny i odczuwalny odrzut pistoletu przy każdym strzale, co zbliża obsługę repliki do palnego pierwowzoru. Wiatrówki Sig Sauer wykonywane są z tych samych materiałów co modele strzelające ostrą amunicją, co przekłada się na najwyższą jakość i wytrzymałość replik.
W ofercie Militaria.pl znajduje się szeroki wybór wiatrówek Sig Sauer, zarówno replik broni krótkiej, takich jak Sig Sauer p226, Sig Sauer p320 czy Sig Sauer p365, jak i repliki karabinków Sig Sauer MCX oraz Sig Sauer MPX. Wiatrówki Sig Sauer dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo wybrać produkt, który będzie spełniał nasze oczekiwania.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49