ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Wiatrówki Weihrauch

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Rodzaj śrutu
Blowback
Energia początkowa
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

18 produktów

 1. (27)
  Wysyłka: Natychmiast
  2099,00 zł
 2. (46)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  7399,00 zł
 4. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  2899,00 zł
 5. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  2999,00 zł

18 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wiatrówki Weihrauch produkowane są przez niemieckiego producenta z tradycją sięgającą wielu pokoleń. Zgodnie z firmowym hasłem „Precyzja i Niezawodność” przedsiębiorstwo wytwarza najlepszej jakości wiatrówki i pistolety zgodnie z najnowszymi technologiami i trendami produkowania broni sportowej. Bez wątpienia przewagą firmy Weihrauch jest wykorzystanie najnowocześniejszych maszyn spełniających najwyższe wymagania produkcji. Doskonałość i innowacja to słowa, które najlepiej określają wiatrówki wytwarzane w mieście Mellrichstadt.

Poniżej oferujemy wiatrówki w zróżnicowanej stylistyce oraz o różnych napędach. W naszej ofercie posiadamy wiatrówki krótkie oraz długie. Długie wiatrówki Weihrauch świetnie nadają się do precyzyjnego strzelania na dalsze dystanse. Dzięki większej mocy i dłuższej lufie są zdecydowanie celniejsze od wiatrówek krótkich. Wystrzeliwany przez długą wiatrówkę śrut ma również większe możliwości przebicia celu. Długie wiatrówki Weihrauch idealnie sprawdzą się również dla osób zaczynających swoją przygodę ze strzelectwem. Polecana przez nas wiatrówka Weihrauch HW 30S w kalibrze 4.5 mm świetnie nada się na pierwsze treningi. Wspaniała osada z drewna bukowego, odpowiednio wyprofilowana kolba oraz różnego rodzaju systemy regulacji sprawiają jednak, że jest to bardzo dobry wybór nie tylko dla początkujących. Weirauch to klasyka niemieckiej myśli w dziedzinie strzelectwa pneumatycznego. Jest to producent klasycznych, łamanych karabinów sprężynowych, popularnych i cenionych modeli PCP, a od pewnego czasu także wiatrówek ze sprężyną gazową.

Do produkcji karabinków pneumatycznych niemieckiego producenta stosowane są tylko sprawdzone materiały. Precyzja, dokładność wymiarowa i właściwa jakość poszczególnych składowych elementów są stale i dokładnie monitorowane przez doświadczonych specjalistów. Wyjątkowa technologia produkcji i dziesięciolecia doświadczenia w wytwarzaniu broni rekreacyjnej, sportowej i myśliwskiej w najlepszej jakości stanowią prawdziwe know-how firmy Weihrauch.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49