MĘSKIE PREZENTY
10.12 | Niedziela handlowa - sklepy stacjonarne otwarte →

Wiatrówki CyberGun

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Stylistyka
Klasa celności
Odrzut
Rodzaj śrutu
Energia początkowa
Napęd wiatrówki
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

29 produktów

 1. (124)
  Wysyłka: Natychmiast
  569,00 zł 599,00 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 2. (128)
  Wysyłka: Natychmiast
  229,00 zł 269,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 3. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  449,00 zł 499,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł

29 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Cybergun to znany francuski producent i dystrybutor wiatrówek oraz replik ASG. Jego produkty charakteryzują się wysoką jakością, a także tym, iż większość z nich to wierne, licencjonowane repliki ostrej (błąd rzeczowy, piętnowany w środowisku strzeleckim, broń jest palna, ostra jest amunicja, co jest zresztą kolokwialnym określeniem amunicji bojowej) broni palnej. W dystrybucji firmy znajdują się jedne z najpopularniejszych replik na świecie jak Colt M4 czy Colt 1911A1. Wiatrówki Cybergun charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii w zakresie produkcji, materiałoznawstwa oraz projektowania. Pistolety wiatrówkowe Cybergun to produkty cenione w środowisku strzeleckim przede wszystkim za celność, wierność oryginałom oraz przystępną cenę w stosunku do oferowanej jakości sprzętu. Oprócz wspomnianych replik Colta 1911, marka Cybergun oferuje także niezwykle precyzyjne karabiny oraz modele pistoletów ze stajni Berretta oraz Springfield. Seria XDM od Springfielda cieszy się niezwykłą popularnością wśród strzelców sportowych, modele Berretty stanowią natomiast w oryginale wyposażenie standardowe żołnierzy Armii Stanów Zjednoczonych. Wśród ich produktów znaleźć możesz także karabin szturmowy AK-47, wykonany w pełni z metalu i drewna, który z pewnością spełni oczekiwania wymagających miłośników militariów i klasycznych konstrukcji strzeleckich. Doskonale sprawdzi się także jako element rekonstrukcji.

Wiele z wiatrówek Cybergun wyposażonych jest w system blow back, czyli gazowy odrzut zamka, symulujący wystrzał z prawdziwej broni. Odrzut jest oczywiście odpowiednio mniejszy niż w bojowych oryginałach, przez co z wiatrówek Cybergun mogą strzelać także młodsi i drobniejsi użytkownicy. Doskonałe odwzorowanie pracy oryginałów i takich elementów jak ruchome zamki, bezpieczniki i manipulatory sprawią, że wiatrówki Cybergun można bez problemu używać do tak zwanego treningu na sucho, czyli nauki przeładowania, szybkiej zmiany magazynków, rozładowania broni, szybkiego jej dobycia z kabury. Można to robić bezpiecznie, w domu, nie zużywając kosztownej w eksploatacji, prawdziwej broni palnej, dodatkowo robiąc to niezwykle bezpiecznie. Do tego celu warto zaopatrzyć się w odpowiednią kaburę, dostępną oczywiście wnaszym sklepie internetowym w oddzielnej kategorii. Zdecydowanie polecamy także zakup smarów do konserwacji, wycioru, akcesoriów do czyszczenia oraz silikonu do gumowych uszczelek. Wszystkie te przedmioty znajdziesz bez problemu na naszej stronie internetowej. Mimo, że wiatrówki nie strzelają z użyciem prochu i nie brudzą się od wewnątrz jak broń palna, to warto je czyścić regularnie, co przełoży się na wysoki komfort użytkowania oraz długą pracę zamka i pozostałych mechanizmów.

Wiatrówki Cybergun mogą być doskonałym pomysłem na prezent dla miłośnika strzelectwa lub militariów. Strzelanie rozwija umiejętność koncentracji, uczy nawyków obchodzenia się z bronią, pomaga się skupić i zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz doskonale nadaje się do pozbycia się nadmiarów stresu. Dodatkowo jest po prostu świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Rywalizowanie podczas strzelania do tarczy z rodziną lub przyjaciółmi to doskonały sposób na niedzielne popołudnie. To doskonała alternatywa dla kosztownej broni palnej, ponieważ oprócz samego zakupu broni, która w wersji wiatrówkowej jest kilkukrotnie tańsza, sama amunicja do wiatrówek to ułamek kosztów prawdziwej, bojowej amunicji do palnych oryginałów. Repliki pistoletowe Cybergun zasilane są dwunastogramowymi kapsułami ze sprężonym dwutlenkiem węgla. Takie jednorazowe kapsułki montuje się zazwyczaj w magazynku bądź wewnątrz chwytu. W zależności od modelu, taki gaz wystarczy na wystrzelenie od ok. trzydziestu, do ok. sześćdziesięciu śrucin. Na ilość oddanych strzałów ma wpływ posiadanie przez wiatrówkę systemu odrzutu zamka blow back oraz temperatura otoczenia. Czym niższa, tym mniej strzałów oddamy na jednej kapsule CO2. Warto o tym pamiętać podczas mrozu. W trakcie zimowego strzelania warto przechowywać kapsuły w cieplejszym miejscu. Co kilka, kilkanaście zwykłych kapsuł warto zaaplikować do naszej wiatrówki Cybergun kapsułę czyszczącą, która smaruje także zawór od wewnątrz. Pamiętaj by nie zostawiać kapsuły z gazem dłużej niż dzień wewnątrz repliki. Wiatrówka odwdzięczy się za to dłuższą żywotnością uszczelki.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49