Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Wiatrówki Action Sports Games

Schowaj Czytaj więcej

Wiatrówki Action Sport Games to wysokiej jakości repliki pistoletów i karabinów. Charakteryzuje je atrakcyjny wygląd, maksymalnie zbliżony do palnego oryginału. W zależności od wersji, wiatrówki Action Sport Games mogą strzelać śrutem BB lub Diabolo. Większość dostępnych w naszej ofercie modeli ma napęd gazowy. Wiatrówka zasilana jest poprzez nabój CO2, czyli ze sprężonym dwutlenkiem węgla. W Militaria.pl znajdziesz szeroki wybór wiatrówek Action Sport Games oraz całe potrzebne wyposażenie.

Ustaw kierunek malejący

35 produktów

Strona
 1. Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł 399,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł 999,00 zł
  Oszczędzasz 200,00 zł
Ustaw kierunek malejący

35 produktów

Strona

  W ofercie Militaria.pl znajdują się różne typy wiatrówek Action Sport Games. Miłośnikom rewolwerów polecamy licencjonowane repliki rewolwerów Dan Wesson mające indywidualny numer seryjny oraz oznaczenia producenta palnego oryginału. Warto wspomnieć, że repliki rewolwerów Dan Wesson nie tylko wyglądają jak oryginał, ale także mają wiele rozwiązań zwiększających realizm strzelania np. system ładowania. Śrut należy włożyć do łuski, którą następnie należy umieścić w bębnie, tak jak w prawdziwym rewolwerze.

  Osobom poszukującym wiatrówki o wyglądzie tradycyjnego pistoletu możemy polecić np. repliki pistoletów CZ 75, które w oryginalne produkowane są przez czeskie zakłady Ceska Zbrojovka. Wiatrówki Action Sport Games CZ 75 produkowane są w różnych wersjach, różniących się od siebie m.in. zastosowanymi materiałami. Ciekawym wyborem będzie np. licencjonowana replika CZ 75 w wersji full metal (wytworzona w całości z metalu) mająca w pełni funkcjonalne manipulatory i system Blow Back, dzięki któremu zamek cofa się podczas strzału, co znacznie zwiększa realizm użytkowania wiatrówki.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49