Wiatrówka - rewolwer Colt Python .357 6" 4,5 mm - black
Wiatrówka - rewolwer Colt Python .357 6'' to wierna replika rewolweru Magnum .357, napędzana 12 g nabojem z gazem CO2. Na rewolwer naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Colt.
Rewolwer w większości wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a poszczególne części takie jak: kurek, spust, lufa wewnętrzna zostały wykonane z metalu. Python wyposażony jest w bezpiecznik manualny oraz regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę.
Rewolwer przystosowany jest do strzelania dwoma rodzajami śrutu: BB oraz Diabolo. Do rewolweru dołączone zostały dwa magazynki, jeden przeznaczony do śrutu typu BB (plastikowy) oraz drugi do śrutu typu Diabolo (metalowy). W każdym magazynku mieści się 10 śrucin.
Nabój z gazem CO2 umieszczany jest wewnątrz rękojeści. Jedna kapsuła z gazem pozwala na oddanie do 60 strzałów z prędkością ok. 110 m/s*.
Replika strzela w systemie SA/DA (ang. Single Action/Double Action), co oznacza, że strzał można oddać po poprzednim napięciu kurka lub wykorzystując jego samonapinanie poprzez ściągnięcie spustu na całej długości jego drogi.
W zestawie znajduje się:
- wiatrówka,
- 2x magazynek.
Długość całkowita: 290 mm
Waga: 561 g
Producent: Umarex, Niemcy & Colt, USA
Stylistyka | Replika |
---|---|
Materiał osady/szkieletu | Tworzywo sztuczne |
Klasa celności | Rekreacyjna |
Kaliber | 4.5 mm |
Rodzaj śrutu | Diabolo i BB (okrągły) |
Energia początkowa | Poniżej 17 J |
Prędkość początkowa | 110 m/s |
Napęd wiatrówki | CO2 12 g |
Ilość strzałów z jednostki zasilania | 60 |
Blowback | Nie |
Magazynek | Tak |
Pojemność magazynka | 10 śrucin kalibru 4,5mm |
Przeładowanie śrutu | Półautomatyczne |
Przyrządy celownicze stałe | Tak |
Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
Długość całkowita | 290 mm |
Waga | 0.56 kg |
EAN | 4000844573445 |
Kod producenta | 5.8149 |
Producent | Umarex |
EAN |