Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Wiatrówki rewolwery na CO2

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Producent
Cena
Zastosuj
Stylistyka
Materiał osady
Klasa celności
Odrzut
Energia początkowa
Napęd wiatrówki
Magazynek
Przeładowanie śrutu
Przyrządy celownicze stałe
Możliwość montażu celownika optycznego

36 produktów

36 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W dziale tym znajdziesz wiatrówki rewolwery na co2, jedne z najpopularniejszych replik broni na świecie (skala 1:1). Ponadczasowy design oraz dokładne odwzorowanie sprawiają, iż budzą zainteresowanie zarówno najmłodszych strzelców, jak i tych bardziej leciwych. Nie bez znaczenia są również dużo lepsze osiągi w porównaniu do tradycyjnych pistoletów magazynkowych. Klasyczna wiatrówka rewolwer na co2 ma zazwyczaj dłuższą gwintowaną lufę co przekłada się bezpośrednio na dużo lepszą celność zarówno na krótkich, jak i dalekich dystansach. Bębenkowe magazynki dostosowane są do korzystania ze stalowych okrągłych śrucin BB oraz ołowianych śrutów grzybkowych (diabolo).

Rewolwer to wielostrzałowa broń powtarzalna, w której funkcję magazynka niewymiennego (magazynu) spełnia obrotowy bęben z kilkoma komorami nabojowymi. Pierwszy model tej broni został skonstruowany w 1831 r., a następnie opatentowany 18 grudnia 1835 r. przez Samuela Colta. Początkowa była to broń rozdzielnego ładowania, wymagająca od strzelca załadowania ładunku z prochem, przybitki oraz ołowianej kuli. Tak jak ma to miejsce przy obecnie dostępnych rewolwerach czarno prochowych. Z czasem konstrukcja ta została wyparta bębnami obsługującymi amunicję scaloną.
W sklepie militaria.pl znajdziesz szeroki wybór wiatrówek rewolwerów na co2. Zarówno repliki klasycznych rewolwerów znanych z początków XIX wieku, jak i bardziej futurystyczne konstrukcje. Wszystkie jednak charakteryzuje niezwykła wytrzymałość oraz staranne wykonanie z dbałością o najmniejsze detale. Dużym atutem wiatrówkowych rewolwerów na co2 jest również wyjątkowa celność oraz prosta obsługa.

 
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49