BLACK WEEKS DO -50% | Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Wiatrówka - rewolwer Colt Python .357 2,5" 4,5 mm - black

Ocena:
96% of 100
Wysyłka: Brak towaru
349,00 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Zadzwoń do nas - doradzimy podobny towar! +48 713474749
Do góry
349,00 zł

Wiatrówka - rewolwer Colt Python .357 2,5'' to wierna replika rewolweru Magnum .357, napędzana 12 g nabojem z gazem CO2. Na rewolwer naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Colt.

Rewolwer w większości wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a poszczególne części takie jak: kurek, spust, lufa wewnętrzna zostały wykonane z metalu. Python wyposażony jest w bezpiecznik manualny oraz regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę.

Rewolwer przystosowany jest do strzelania dwoma rodzajami śrutu: BB oraz Diabolo. Do rewolweru dołączone zostały dwa magazynki, jeden przeznaczony do śrutu typu BB (plastikowy) oraz drugi do śrutu typu Diabolo (metalowy). W każdym magazynku mieści się 10 śrucin.

Nabój z gazem CO2 umieszczany jest wewnątrz rękojeści. Jedna kapsuła z gazem pozwala na oddanie do 60 strzałów z prędkością ok. 100 m/s*.

Replika strzela w systemie SA/DA (ang. Single Action/Double Action), co oznacza, że strzał można oddać po poprzednim napięciu kurka lub wykorzystując jego samonapinanie poprzez ściągnięcie spustu na całej długości jego drogi.

W zestawie znajduje się:
- wiatrówka,
- 2x magazynek.

Dane techniczne
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Napęd: 12 g nabój CO2
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość lufy: 65 mm
Długość całkowita: 200 mm
Pojemność magazynka: 10 śrucin
Prędkość początkowa: 100 m/s (śrut Diabolo)*/ 115 m/s śrut BB
Kolor: czarny
Waga: 518 g
Producent: Umarex, Niemcy & Colt, USA

Umarex


Militaria.pl jest dealerem premium marki Umarex.


Umarex to niemiecka firma założona w 1972 roku, która należy do największych producentów wiatrówek, replik ASG i pistoletów alarmowych na świecie. Marka zasłynęła z wiernych replik broni palnej tworzonych na licencjach takich gigantów jak Glock, Heckler & Koch, Walther czy Beretta. W jej ofercie znajdują się także systemy treningowe T4E, amunicja, akcesoria oraz sprzęt obronny. Umarex wyróżnia się innowacjami, m.in. rewolucyjnymi wiatrówkami CO2 i systemem Fast Action. Dzięki globalnej dystrybucji produkty marki dostępne są już w kilkudziesięciu krajach. Pierwszy wielki sukces Umarex przyniosła nietypowa replika rewolweru sprzedawana w zestawie stylizowanym na książkę o Sherlocku Holmesie - produkt, który sprzedawał się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy rocznie.

Więcej informacji
Stylistyka Replika
Materiał osady/szkieletu Tworzywo sztuczne
Klasa celności Rekreacyjna
Rodzaj śrutu Diabolo i BB (okrągły)
Energia początkowa Poniżej 17 J
Prędkość początkowa 100 m/s
Napęd wiatrówki CO2 12 g
Kaliber 4,5 mm (.177 ")
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Magazynek Tak
Pojemność magazynka 10 śrucin kalibru 4,5mm
Przeładowanie śrutu Półautomatyczne
Przyrządy celownicze stałe Tak
Możliwość montażu celownika optycznego Nie
Długość całkowita 200 mm
Waga 0.51 kg
EAN 4000844573421
Kod producenta 5.8147
Producent Umarex

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 12

  1. S...
    100%

    Bardzo realistyczna replika i przy tym celna, biorąc pod uwagę długość lufy. W zestawie 3 magazynki - jeden z tworzywa sztucznego do śrutu BB (kulki) oraz dwa metalowe do śrutu Diablo. :)

  2. K...
    100%

    Bardzo fajny rewolwer, solidnie wykonany. Ze względu na krótką lufę jest bardziej do zabawy niż celnego strzelania, ale dostarcza frajdy.

  3. O...
    80%

    Kuzyn ma i dlatego zachęcił też mnie do kupna ;) strzela celnie, jest dosyć ciężki ale nie za mocno, na dodatek jest ładny. Jedyną wadą(dla mnie) jest to że, bęben nie otwiera się jak w prawdziwym rewolwerze a trzeba włożyć płytkę ze śrutem.

  4. D...
    100%

    Ciekawy rewolwer, nieźle wykonany, polecam

  5. A...
    80%

    Jak na brak gwintowanej lufy zaskakująco celny. Strzelam tylko diabolo, akurat do tej wiatrówki tańszym śrutem crosmana. 6 magazynków to max-później bez sensu dla celności. Ładnie wykonany, zwłaszcza w tej cenie.

  6. G...
    100%

    Moim zdaniem świetna na pierwszą przygodę, celna, spokojnie 8 magazynków można opróżnić na jednym CO2. Prosta w obsłudze. fajnie że ma uniwersalne magazynki na dwa rodzaje śrutu. POLECAM.

  7. Ł...
    100%

    Rewolwer godny polecenia.

  8. G...
    100%

    Rewolwer naprawdę dobrej jakości. Wszystko wygląda i działa jak powinno. Użytkuję od kilku dni i mogę polecić z czystym sumieniem.

  9. K...
    100%

    W tej cenie bardzo fajna wiatrówka rekreacyjna, swietnie leży w dłoni.

  10. M...
    100%

    Jest celny, nawet dużo waży jak na taki rewolwer, ma moc, strzela poza tym śrutem diabolo i BB. Moim zdaniem warty polecenia rewolwer do strzelania do tarcz i puszek.

  11. K...
    100%

    Stylistyka i wykonanie bardzo ładne celny jak na 2,5" lufę dodam że leży w ręce bardzo fajnie i przypomina prawdziwą broń

  12. J...
    100%

    Podoba mi się wierne i realistyczne odwzorowanie zachowania języka spustowego. W Single Action jest jak z prawdziwej broni, bez progów, w przeciwieństwie do wielu innych wiatrówek pistoletowych. Bardzo się cieszę z regulowanej szczerbinki, gdyż strzelamy z dzieciakami głównie na odległość 5m, a wiatrówki są zwykle ustawione na ok. 10m. Świetny jest też huk, który powstaje poprzez niemal takie samo jak w prawdziwym rewolwerze uwalnianie się gazów wystrzału na boki bębna.

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup