NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek

Wzrost modela:

Zapasowa łuska do wiatrówki Schofield 4,5 mm Diabolo

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
14,95 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Zadzwoń do nas - zaproponujemy podobny towar! +48 713474749
Do góry
14,95 zł

Zapasowa łuska do wiatrówek Schofield firmy Action Sport Games. Łuska w tej wersji przystosowana jest do użycia ze śrutem typu Diabolo.

Łuska pasuje do wiatrówki:
- Schofield 6" Diabolo 4,5 mm - black (18911)

Dane techniczne
Kaliber: 4.5 mm  (.177)
Typ śrutu: Diabolo
Ilość: 1
Producent: Action Sport Games, Dania

Action Sport Games


Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Action Sport Games w Polsce.


Action Sport Games (ASG) to renomowany producent sprzętu airsoftowego i wiatrówek, który od 1998 roku wyznacza standardy w branży. Firma zaczynała jako europejski dystrybutor, by z czasem stać się globalnym liderem, oferującym licencjonowane repliki od marek takich jak Armalite, CZ, B&T czy Accuracy International. Flagowy model CZ Scorpion EVO zdobył status klasyka wśród replik AEG, a precyzyjne kulki BB ASG są cenione przez graczy na całym świecie. Obecnie firma działa w ponad 60 krajach, dostarczając rozwiązania zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. Marka angażuje się w rozwój społeczności airsoftowej, wspierając różnego rodzaju wydarzenia i turnieje.

Więcej informacji
Rodzaj śrutu Diabolo
Kolor główny Gold
Kaliber 4,5 mm (.177 ")
EAN 2007696531274
Kod producenta 18961
Producent Action Sport Games

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 21

  1. M...
    100%

    Sprawdza się w Barra 1866. Po zakupie polecam sprawdzić wielkość, a szczególnie długość łuski, mi spośród kilku zamówionych jedna trafiła się dłuższa, chociaż na woreczkach wszystkie miały to samo oznaczenie - może błąd produkcyjny. Dowiedziałem się o tym dopiero gdy zacięła się w magazynku.

  2. N...
    100%

    Pasuje do Barra 1866 identyczna jak w zestawie. Sprawdza się trzeba uważać jedynie, aby nie uderzały w twardą powierzchnię, ponieważ wtedy się niszczą.

  3. J...
    100%

    Identyczna jak w zestawie z rewolwerem.

  4. F...
    100%

    Zgodna z oryginałem dodawanym do rewolweru.

  5. M...
    100%

    Dobrze wykonana, wyglądają na identyczne jak w zestawie, warto mieć kilka dodatkowych wcześniej nabitych w komplecie.

  6. J...
    100%

    Łuska ładnie wykonana, mogłaby mieć końcówkę imitującą pocisk. Przy szybkim strzelaniu z Schofield-a łatwo załadować bez wyjmowania z bębna, ale i tak warto mieć zapas, dodaje realizmu zabawie

  7. R...
    100%

    Wiele nie można napisać łuska jak łuska :) ważne że pasuje do rewolweru i działa bez zarzutu i tyle :)

  8. M...
    100%

    Koniecznie najlepiej 3x6szt i 2 ładownice do kompletu.

  9. K...
    80%

    Pasuje zarówno do BB jak i diabolo w rewolwerze Schofield i Webley. Szkoda że łuska jest trochę krótsza niż w rewolwerze Dan Wesson 715, bo wśród tych ostatnich jest większy wybór i dostępność - zamówiłem 6 sztuk, a dostępna była tylko 1. Chyba nie będę czekać na dostawę, tylko skrócę łuski od Dan Wessona, bo mam ich pod dostatkiem, a średnica jest niemal identyczna w obu przypadkach.

  10. G...
    100%

    Bardzo dobre, choć czasami wypada gumka na śrut, więc trzeba uważać przy ładowaniu, ogólnie polecam

  11. M...
    100%

    Dokupiłem kolejne 6 łusek do rewolwery Schofield. Łuski wyglądają dobrze i można ładować śród BB jak diablo. Naprawdę polecam. Jeszcze nowych łusek nie wypróbowałem, ale wkrótce zamierzam to zrobić.

  12. W...
    100%

    Produkt Ok!

  13. W...
    100%

    Łuski są OK. Co prawda można ich nie wyjmować z rewolweru aby załadować śrutem, ale zapasowe zawsze się przydadzą :)

  14. R...
    100%

    Łuski dobrej jakości.

  15. M...
    100%

    Fajna zabawa jak ma się więcej niż tylko zestaw 6 sztuk z wiatrówki. Zakupiłem dodatkowo 2 komplety i jestem z nich zadowolony

Brak opinii