Wiem, że z nazwy to jest zasobnik do amunicji...jednak można w nim przechowywać rozmaitości :) Kto co lubi: monety, cukierki, pendrive, lekarstwa..no cokolwiek ;) no i widać co jest w środku bez konieczności otwierania. Co to jakości i użyteczności w przechowywaniu amunicji, to nie będę się wypowiadał, ponieważ się na tym nie znam ;) Polecam i pozdrawiam.
Zasobnik wykonany z wytrzymałej Cordury 500D pokrytej powłoką IR, która ogranicza widoczność w świetle podczerwonym i minimalizuje ryzyko wykrycia przez noktowizor, zapewniając tym samym bezpieczeństwo w ciemności. Kieszeń przeznaczona do bezpiecznego przechowywania i przenoszenia amunicji. Usztywniona torba sprawdzi się także do transportu innych akcesoriów wymagających dodatkowej ochrony.
Zasobnik wyposażono w zamek błyskawiczny z linką ułatwiającą otwieranie i zamykanie kieszeni w rękawicach. Identyfikację zawartości ułatwia przezroczyste okno. Zasobnik pomieści 100 sztuk amunicji kalibru .223, 80 sztuk 7,62 mm lub 200 sztuk kalibru 9x19.
Dane techniczne
Kamuflaż: MultiCam
Materiał: Cordura 500D
Wymiary: 100 x 100 x 70 mm
Waga: 100 g
Producent: Templar's Gear, Polska
Kamuflaż MultiCam
MultiCam to nowoczesny wzór kamuflażu opracowany w 2002 roku przez amerykańską firmę Crye Precision we współpracy z United States Army Soldier Systems Center (Natick Labs) w ramach programu Objective Force Warrior. Jego celem było stworzenie uniwersalnego wzoru maskującego, skutecznego w zróżnicowanym terenie i zmiennych warunkach otoczenia. Wzór MultiCam składa się z siedmiu kolorów, tworzących gradientowe przejścia między odcieniami zieleni, brązu i beżu. Dzięki temu dynamicznie dostosowuje się do tła, przyjmując odcienie zieleni w terenach leśnych lub brązów i beżów w rejonach pustynnych - w środowisku Europy Środkowej i Wschodniej szczególnie dobrze działa w okresie jesiennym oraz wśród suchej roślinności. MultiCam zyskał uznanie na całym świecie i jest wykorzystywany przez liczne siły zbrojne oraz jednostki specjalne. W 2010 roku kamuflaż został oficjalnie przyjęty przez armię amerykańską jako wzór kamuflażu dla żołnierzy stacjonujących w Afganistanie, zastępując wcześniejszy Universal Camouflage Pattern (UCP). Wzór ten jest również dostępny dla użytkowników cywilnych, co czyni go popularnym wyborem wśród entuzjastów militariów czy airsoftu.
Militaria.pl jest dealerem premium marki Templar's Gear.
Templar’s Gear to polska marka założona w 2015 roku przez pasjonatów, którzy od początku stawiali sobie za cel stworzenie oporządzenia taktycznego lżejszego, trwalszego i bardziej funkcjonalnego niż to dostępne na rynku. Dzięki innowacjom, takim jak technologia laser-cut czy wykorzystanie laminatów tekstylnych, firma szybko zdobyła pozycję jednego z europejskich liderów w swojej branży. Oferta obejmuje m.in. kamizelki, pasy, ładownice czy plecaki. Ogromnym wyróżnieniem dla marki było zatwierdzenie wybranych produktów przez Ministerstwo Obrony Narodowej i nadanie im numerów JIM, co oznacza ich pełnoprawne dopuszczenie do użytku w Wojsku Polskim. To nie tylko dowód jakości i zaufania, jakim cieszy się Templar’s Gear, lecz także sygnał, że polskie wyposażenie taktyczne może z powodzeniem konkurować z najlepszymi na świecie. Decyzja MON wpisuje się w program „Operacja Szpej” i otwiera drogę kolejnym producentom, którzy w przyszłości mogą przyczynić się do dalszej modernizacji polskiej armii.
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Kamuflaż |
| Zapięcie komory głównej | Zamek błyskawiczny |
| Kompatybilność z molle/pals | Nie |
| Wewnętrzny organizer | Nie |
| Kamuflaż | MultiCam |
| Wymiary | 100 x 100 x 70 mm |
| Materiał główny | Cordura 500D |
| EAN | 5904433613903 |
| Kod producenta | TG-AU-S-MC |
| Producent | Templar's Gear |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 2
-
-
Wysoka jakość wykonania w najlepszych dostępnych kamuflażach. Pomieści nie tylko amunicję, także wiele drobiazgów, które można dzięki temu trzymać w jednym miejscu.
Brak opinii