Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Ładownice uniwersalne ASG

Schowaj Czytaj więcej

Kompletując swoje dodatkowe oprzyrządowanie taktyczne, elementem niezastąpionym do przenoszenia dodatkowych magazynków będą ładownice. Poszukując dla siebie odpowiedniego modelu, możesz natknąć się zarówno na ładownice dedykowane do konkretnych rodzajów magazynków, jak i bardziej uniwersalne produkty. Ładownice uniwersalne będą umożliwiały transport różnych rodzajów magazynków. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz zyskać większą elastyczność w przypadku rozbudowy swojego arsenału o kolejne modele sprzętu. Pomimo określenia uniwersalny, jeden produkt nie może pasować do wszystkiego. Warto dokładnie zapoznać się z opisem, gdzie znajdziemy informację o grupie modeli dopasowanych do danej ładownicy. Znajdziesz tam konkretnie wymienione modele magazynków, które będą kompatybilne z ładownicą lub będzie to zgeneralizowane do kalibru broni. Istnieją zarówno ładownice pod magazynki pistoletowe, magazynki karabinków szturmowych, jak i pod shellsy do shotguna.

Spotkać się możesz z konfiguracjami mieszczącymi od jednego do sześciu magazynków. Tak pojemne ładownice świetnie sprawdzą się podczas rozgrywek ASG u osób korzystających z magazynków low-cap lub real-cap. Wszystko zależy wtedy od Twoich indywidualnych potrzeb. Dla fanów minimalistycznych rozwiązań ciekawą propozycją będą ładownice posiadające dwie komory, gdzie jedna jest przeznaczona do magazynka pistoletowego, a druga do magazynka karabinka szturmowego. Za bezpieczeństwo podczas transportu magazynka odpowiadają elastyczne gumki, materiałowa klapa z rzepem lub są one ściśle dopasowane do ładownicy. Rodzaj zabezpieczenia przed przypadkowym wysunięciem częściowo zależy od rodzaju zastosowanego materiału do wykonania ładownicy. Do ich produkcji stosuje się najczęściej poliester lub cordurę. Cześć modeli może być również wykonana z polimeru. Poliester jest jednym z najczęściej występujących materiałów podczas produkcji ładownic. Dzięki zastosowaniu gęstego splotu włókien materiał ten ma wysoką odporność mechaniczną, zachowując przy tym pewną elastyczność i niedużą wagę.

Cordura jest materiałem wytrzymalszym oraz bardziej wodoodpornym, jest jednak droższa, sztywniejsza i cięższa. Pośród ładownic uniwersalnych, te wykonane z polimerów oferują najlepszą wytrzymałość pod względem mechanicznym. Takie ładownice posiadają regulację za pomocą śrub lub elastycznych troków po bokach, więc przed użytkowaniem musimy przeprowadzić regulację, aby dopasować ją do magazynków, które będziemy transportować. Poszukując ładownic do swoich magazynków, zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszym sklepie Militaria.pl. Posiadamy szeroką ofertę zróżnicowanych modeli, które będziemy mogli dopasować do naszych oczekiwań i potrzeb. Oferujemy ładownice zarówno w jednolitych kolorach, jak i w kamuflażu, dzięki czemu będą one estetycznym uzupełnieniem naszego ekwipunku.

Ustaw kierunek malejący

250 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  186,20 zł 196,00 zł
  Oszczędzasz 9,80 zł
 2. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,00 zł 144,00 zł
  Oszczędzasz 15,00 zł
 3. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,00 zł 144,00 zł
  Oszczędzasz 15,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,90 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,10 zł
 6. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 7. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 8. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,90 zł 32,90 zł
  Oszczędzasz 3,00 zł
Ustaw kierunek malejący

250 produktów

   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49