Zamów dziś do 21:00 - dostawa już jutro!

Ładownice do karabinków ASG

Schowaj Czytaj więcej

Przedstawiamy szeroki asortyment różnego rodzaju ładownic do karabinków ASG. Jeżeli już zakupiłeś swoją pierwszą bądź kolejną replikę i bierzesz udział w rozgrywkach airsoftowych, to na pewno nie jesteś tutaj przypadkowo. Podczas prowadzenia ognia często nie ma czasu na uzupełnianie magazynków kulkami, dlatego z pomocą przychodzą wspomniane wyżej ładownice, dzięki którym w łatwy oraz funkcjonalny sposób będziesz w stanie przenieść kilka zapasowych magazynków, aby ani na chwilę nie wytrącać się z tempa rozgrywki. Jeżeli posiadasz broń palną, do której potrzebujesz ładownic, również znajdziesz tutaj coś dla siebie, o czym przeczytasz w dalszej części opisu. Airsoft jest nową dyscypliną sportową, podczas której ścierają się dwie lub więcej drużyn złożonych z kilku bądź kilkunastu graczy uzbrojonych w repliki airsoftowe, czyli takie, które strzelają plastikowymi kulkami. Mogą też, choć nie muszą, nosić mundury inspirowane rzeczywistymi sortami występującymi na wyposażeniu wojsk różnych krajów lub jednostek specjalnych. W dużym uproszczeniu zabawa jest podobna do paintballa, z tą różnicą, że tutaj gracz sam musi się przyznać do celnego trafienia przez przeciwnika – sport ten wymusza przez to naukę honorowego zachowania, rozwija pracę w grupie oraz wspaniale rozwija kondycję i hart ducha. W rozgrywkach airsoftowych wyszczególniamy popularne, luźne strzelanki między znajomymi, rozgrywki CQB rozgrywane na dość małym terenie lub wewnątrz budynku, co wzmaga tempo rozgrywki oraz mil-simy, czyli operacje mające jak najdokładniej odzwierciedlać sytuację na polu walki.

Ustaw kierunek malejący

400 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  135,85 zł 143,00 zł
  Oszczędzasz 7,15 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł 95,00 zł
  Oszczędzasz 25,01 zł
 3. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  341,05 zł 359,00 zł
  Oszczędzasz 17,95 zł
 4. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  330,60 zł 348,00 zł
  Oszczędzasz 17,40 zł
Ustaw kierunek malejący

400 produktów

  Właśnie podczas tych ostatnich rozgrywek szczególnie przydadzą Ci się ładownice do karabinków ASG, gdyż są tam wymagane specjalne typy magazynków zwane real capami, czyli takie, które mają identyczną pojemność jak w przypadku broni palnej, którą odwzorowuje posiadana przez Ciebie replika, czyli dla karabinków takich jak M4, HK-416 lub G36 będzie to mniej więcej trzydzieści kulek. ASG jako sport cały czas idzie naprzód i już teraz oprzyrządowanie dostępne u producentów akcesoriów do ASG często dorównuje jakością tym do broni palnej. W ofercie posiadamy ładownice w takim samym standardzie jak do broni palnej w różnej konfiguracji, więc także strzelcy sportowi lub służby mundurowe znajdują tutaj modele ładownic do karabinków ASG odpowiadające używanym przez nich karabinkom. Są one przystosowane najczęściej do oporządzenia w standardzie molle, czyli można je swobodnie doczepiać do pasa, plecaka lub kamizelki taktycznej. Są wytrzymałe i funkcjonalne – nasi producenci oferują uniwersalne modele wykonane z wytrzymałego poliestru, jeszcze bardziej pancernej cordury lub lekkiego polimeru, które są dedykowane do konkretnych magazynków. Występują one w wersjach na jeden, dwa lub trzy magazynki, więc to Ty możesz zdecydować, ile ich potrzebujesz. Dodatkowo dostępne są w przeróżnych kamuflażach oraz wzorach maskowania – od popularnej wojskowej oliwki przez naszą rodzimą panterę oraz multicam, flecktarn po wiele innych.
  Ciekawym rozwiązaniem są także specjalne gumowe nakładki z chwytem, które można zamontować na dolną część magazynka. Dzięki nim szybko i łatwo dobędzie magazynka nawet w rękawicach i umieścisz go w swojej broni. Są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie i skracają czas potrzebny do przeładowania broni. Niezależnie od tego, czy zasilasz szeregi służb mundurowych, czy jesteś zaprawionym w bojach graczem ASG, czy też strzelcem wyborowym, w naszym asortymencie znajdziesz przeróżne ładownice do karabinków ASG spełniających oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników do najbardziej popularnych modeli broni palnej dostępnych obecnie na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Jesteśmy bowiem przekonani, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49