Zamów dziś do 21:00 - dostawa już jutro!

Ładownice ASG do karabinków M4/M16

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz ładownice do karabinków m4 i m16. Wykonane z nylonu, cordury, kydexu oraz wielu innych, wytrzymałych tworzyw, w zależności od Twoich potrzeb i stylu. Posiadamy w ofercie produkty wielu znanych producentów, którzy są doceniani w środowisku strzeleckim, wojskowym oraz airsoftowym. Oferujemy także kabury, pokrowce, zasobniki i ładownice w kamuflażu, dzięki czemu dopasujesz bez problemu swój osprzęt do posiadanego umundurowania. Dostępne są w tym dziale zarówno pojedyncze przegródki na magazynki, jak i panele wyposażone w kilka lub kilkanaście przegród. Bez względu na to, jakim budżetem dysponujesz, w tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne. Oferujemy ładownice otwarte, do strzelania dynamicznego, gdzie prędkość przeładowania ma najwyższy priorytet oraz zamykane – idealne dla aktywnego gracza ASG, który nie chce zgubić swojego magazynka w gęstym lesie podczas szturmu na pozycję drużyny przeciwnej. Niektóre z ładownic do karabinków m16 i m4 mogą z powodzeniem mieścić magazynki do innych konstrukcji, takich jak AK-47. 

Jeżeli jesteś airsoftowcem, któremu na polu walki kończy się często amunicja, koniecznie przejrzyj ofertę ładownic. Warto także zainteresować się zapasowymi magazynkami, które znajdziesz bez problemu na naszej stronie internetowej, w oddzielnej kategorii. Pokrowce, kabury i kieszenie uznanych producentów z powodzeniem mogą być także wykorzystywane przez wojsko, policję, ochronę oraz pozostałe służby mundurowe. Ze względu na wysoką jakość i zastosowanie najlepszych materiałów mogą z powodzeniem służyć latami bez większych zniszczeń i awarii. Polecamy produkty najwyższej jakości takich marek jak Primal Gear, Direct Action, Condor, Helikon-Tex czy IMI Defense. Ładownica chroni Twój magazynek przed niechcianymi otarciami i uderzeniami, dodatkowo izolując go częściowo od niekorzystnych warunków pogodowych. Pozwala na szybkie i wygodne dobycie oporządzenia, jednocześnie zabezpieczając go przed upadkiem i zniszczeniem. Wiele z modeli, szczególnie konstrukcje zamknięte, dobrze osłaniają magazynki przed kurzem oraz zabrudzeniami.

Montaż większości pokrowców i ładownic odbywa się przez sprawdzony i skuteczny system pasów MOLLE. Dzięki temu kabury i kieszenie trzymają się pewnie, nie odpadają podczas aktywności fizycznej oraz zapewniają komfort. Można je przymocować na torby taktyczne, plecaki, pasy, kamizelki oraz wiele innych elementów wyposażenia taktycznego. Wiele z prezentowanych ładownic sprawdzi się jako zasobnik na latarkę, gaz pieprzowy, multitoola oraz inne, niezliczone elementy naszego ekwipunku. Głównym jednak założeniem produktów z tego działu jest przenoszenie w ich wnętrzu magazynków karabinowych, zarówno airsoftowych, jak i tych do broni palnej. Warto szczególnie w tym drugim przypadku zainteresować się ładownicami najwyższej jakości, które odpowiednio zabezpieczą amunicję. Podczas strzelania czystość nabojów jest bardzo ważna, a drobinki piasku mogą spowodować zacięcia. Decydując się na zakup ładownicy, warto sprawdzić, czy nasza broń nie wymaga zakupu środków do czyszczenia i konserwacji, które posiadamy także w naszej ofercie.

Ustaw kierunek malejący

303 produkty

 1. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  135,85 zł 143,00 zł
  Oszczędzasz 7,15 zł
 2. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  341,05 zł 359,00 zł
  Oszczędzasz 17,95 zł
 3. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  330,60 zł 348,00 zł
  Oszczędzasz 17,40 zł
 4. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  38,99 zł 45,00 zł
  Oszczędzasz 6,01 zł
Ustaw kierunek malejący

303 produkty

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49