Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Ładownice ASG do karabinków M4/M16

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz ładownice do karabinków m4 i m16. Wykonane z nylonu, cordury, kydexu oraz wielu innych, wytrzymałych tworzyw, w zależności od Twoich potrzeb i stylu. Posiadamy w ofercie produkty wielu znanych producentów, którzy są doceniani w środowisku strzeleckim, wojskowym oraz airsoftowym. Oferujemy także kabury, pokrowce, zasobniki i ładownice w kamuflażu, dzięki czemu dopasujesz bez problemu swój osprzęt do posiadanego umundurowania. Dostępne są w tym dziale zarówno pojedyncze przegródki na magazynki, jak i panele wyposażone w kilka lub kilkanaście przegród. Bez względu na to, jakim budżetem dysponujesz, w tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne. Oferujemy ładownice otwarte, do strzelania dynamicznego, gdzie prędkość przeładowania ma najwyższy priorytet oraz zamykane – idealne dla aktywnego gracza ASG, który nie chce zgubić swojego magazynka w gęstym lesie podczas szturmu na pozycję drużyny przeciwnej. Niektóre z ładownic do karabinków m16 i m4 mogą z powodzeniem mieścić magazynki do innych konstrukcji, takich jak AK-47. 

Ustaw kierunek malejący

328 produktów

 1. Wysyłka: Natychmiast
  38,99 zł 45,00 zł
  Oszczędzasz 6,01 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  155,80 zł 164,00 zł
  Oszczędzasz 8,20 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  155,80 zł 164,00 zł
  Oszczędzasz 8,20 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  129,20 zł 136,00 zł
  Oszczędzasz 6,80 zł
Ustaw kierunek malejący

328 produktów

  Jeżeli jesteś airsoftowcem, któremu na polu walki kończy się często amunicja, koniecznie przejrzyj ofertę ładownic. Warto także zainteresować się zapasowymi magazynkami, które znajdziesz bez problemu na naszej stronie internetowej, w oddzielnej kategorii. Pokrowce, kabury i kieszenie uznanych producentów z powodzeniem mogą być także wykorzystywane przez wojsko, policję, ochronę oraz pozostałe służby mundurowe. Ze względu na wysoką jakość i zastosowanie najlepszych materiałów mogą z powodzeniem służyć latami bez większych zniszczeń i awarii. Polecamy produkty najwyższej jakości takich marek jak Primal Gear, Direct Action, Condor, Helikon-Tex czy IMI Defense. Ładownica chroni Twój magazynek przed niechcianymi otarciami i uderzeniami, dodatkowo izolując go częściowo od niekorzystnych warunków pogodowych. Pozwala na szybkie i wygodne dobycie oporządzenia, jednocześnie zabezpieczając go przed upadkiem i zniszczeniem. Wiele z modeli, szczególnie konstrukcje zamknięte, dobrze osłaniają magazynki przed kurzem oraz zabrudzeniami.

  Montaż większości pokrowców i ładownic odbywa się przez sprawdzony i skuteczny system pasów MOLLE. Dzięki temu kabury i kieszenie trzymają się pewnie, nie odpadają podczas aktywności fizycznej oraz zapewniają komfort. Można je przymocować na torby taktyczne, plecaki, pasy, kamizelki oraz wiele innych elementów wyposażenia taktycznego. Wiele z prezentowanych ładownic sprawdzi się jako zasobnik na latarkę, gaz pieprzowy, multitoola oraz inne, niezliczone elementy naszego ekwipunku. Głównym jednak założeniem produktów z tego działu jest przenoszenie w ich wnętrzu magazynków karabinowych, zarówno airsoftowych, jak i tych do broni palnej. Warto szczególnie w tym drugim przypadku zainteresować się ładownicami najwyższej jakości, które odpowiednio zabezpieczą amunicję. Podczas strzelania czystość nabojów jest bardzo ważna, a drobinki piasku mogą spowodować zacięcia. Decydując się na zakup ładownicy, warto sprawdzić, czy nasza broń nie wymaga zakupu środków do czyszczenia i konserwacji, które posiadamy także w naszej ofercie.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49