Zegarek Casio G-Shock Octagon GM-2100N-2AER
Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Zadzwoń do nas - zaproponujemy podobny towar! +48 713474749
Do góry
Wytrzymała konstrukcja
Mechanizm zegarka został zamknięty w wewnętrznej obudowie wykonanej z żywicy wzmacnianej nierdzewna stalą. Wytrzymała konstrukcja w połączeniu z systemem G-Shock zapewnia wysoką odporność zegarka na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Model charakteryzuje się wysoką wodoszczelnością i jest odporny na zanurzenia do 200 metrów (20 bar), co pozwala na bezpieczne użytkowanie podczas pływania, a nawet nurkowania.
Tarcza, podświetlenie LED
5 alarmów, kalendarz, fukcja czasu światowego
Najważniejsze cechy
  • system G-Shock
  • zanurzenie do 200 metrów
  • wytrzymała konstrukcja
  • mechanizm kwarcowy
  • iluminator
  • podwójne podświetlenie LED
  • Neobrite
  • kalendarz
  • stoper
  • timer
  • funkcja czasu światowego
  • 5 alarmów
Dane techniczne
Mechanizm: kwarcowy Miyota
Format czasu: 12/24
Koperta: tworzywo sztuczne
Szkło: mineralne
Pasek: tworzywo sztuczne
Wodoszczelność: 20 barów (200 m)
Wymiary koperty: 44 x 49 mm
Grubość koperty: 17 mm
Maksymalny obwód paska: 210 mm
Waga: 72 g
Producent: Casio, Japonia
Casio
Militaria.pl jest dealerem premium marki Casio.
Więcej informacji
Smartwatch Nie
Rodzaj mechanizmu Kwarcowy
Zasilanie zegarka bateria
Pasek Tworzywo sztuczne
Szkło Mineralne
Alarm Tak
Datownik Tak
Stoper Tak
Podświetlenie Tak
Wodoodporność 20 ATM / 200 m
Wstrząsoodporność Tak
NFC Nie
Kalendarz Tak
Kompas Nie
GPS Nie
Barometr Nie
Termometr Nie
Wysokościomierz Nie
Chronograf Nie
Krokomierz Nie
Licznik kalorii Nie
Pomiar tętna Nie
Pulsoksymetr Nie
Waga 72 g
EAN 4549526304828
Kod producenta GM-2100N-2AER
Producent Casio
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Przygotowane automatycznie na podstawie opinii
Liczba opinii: 1
  1. A...
    100%