Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Akumulatory i ładowarki do latarek i noktowizorów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości akumulatory do latarek, ładowarki do latarek oraz sprzęt zasilający do noktowizorów. Większość obecnie oferowanych latarek wysokiej klasy ma w zestawie baterię. Jednak większość użytkowników i tak decyduje się na zakup dodatkowych ogniw, które pozwalają na dłuższe użytkowanie sprzętu poza domem. Outdoorowa aktywność wymaga nierzadko kilku dni bez dostępu do gniazdka z prądem, dlatego właśnie posiadanie kilku akumulatorów do latarek jest tak istotne. Wyjeżdżając na biwak na łonie natury czy na survivalową wyprawę w nieznane, potrzebujesz zazwyczaj przynajmniej kilku zapasowych ogniw. Podobnie sprawa ma się z całodniowym lub całonocnym wyjazdem na leśny biwak. Jeżeli nocujesz w lesie, nie zapomnij zadbać o porządne źródło światła oraz o odpowiedni zapas „paluszków”. Obecna technologia litowo-jonowa oraz litowo-polimerowa rozpowszechniła się na dobre wśród producentów sprzętu oświetleniowego. Najbardziej popularne są obecnie ogniwa typu 18650. Mają wyższe od standardowych baterii AA czy AAA napięcie, wynoszące ponad 3 V oraz dużo większe pojemności, nawet do 3500mAh. Oferujemy szeroki wybór ładowarek do latarek oraz akumulatorów głównie od firmy Olight. Akumulatory do latarek tego producenta cechuje realna pojemność, zgodna z oznaczeniami producenta. Wiele chińskich, tanich akumulatorów ma oznaczenia, z których wynika, iż posiadają pojemności ogniw 18650 rzędu 4000 i więcej mili amperogodzin. Najlepsze akumulatory dochodzą do pojemności ok. 3500 i kosztują kilkadziesiąt złotych. Kolejnym wartym uwagi producentem jest marka Nitecore. Oni również dbają o wysoką jakość swoich wyrobów, co przekłada się na lata użytkowania bez awarii i długie trzymanie parametrów w czasie użytkowania. W tym dziale znajdziesz również linię doskonałych paluszków marki Panasonic, czyli Eneloop. Legendarna jakość i możliwości pozwalające na wielokrotne cykle ładowań i rozładowań stawiają je w czołówce wśród konkurencji. Idealnie sprawdzają się w wymagającym sprzęcie fotograficznym, latarkach, a także jako akumulatory do noktowizorów. Wszędzie tam, gdzie liczy się czas pracy i równomierne oddawanie energii, Eneloop od Panasonic to świetne rozwiązanie. W roli wyśmienitych akumulatorów do noktowizorów sprawdzają się też ogniwa CR123 od Olight. Poszukując doskonałej ładowarki do noktowizorów, polecamy sprawdzić produkty Olight i Nitecore. Obie firmy specjalizują się zarówno w produkcji baterii, jak i samych urządzeń do ładowania. Ładowarka do noktowizorów i baterii powinna charakteryzować się wysoką wydajnością i szybkością ładowania, a takie właśnie są sprzęty wymienionych wcześniej producentów.

Ustaw kierunek malejący

105 produktów

 1. Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 69,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  72,00 zł 80,00 zł
  Oszczędzasz 8,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  112,50 zł 125,00 zł
  Oszczędzasz 12,50 zł
 4. Wysyłka: w 24 godziny
  104,40 zł 116,00 zł
  Oszczędzasz 11,60 zł
Ustaw kierunek malejący

105 produktów

  Znajdziesz tu również akumulator Petlz Core, służący jako źródło zasilania dla latarek hybrydowych marki Petzl. Cechuje go wyższa pojemność niż alternatywny pakiet czterech paluszków AAA. Dodatkowo Militaria.pl oferuje też powerbanki, przydatne podczas wypadu pod namiot czy w góry. Naładujesz dzięki nim swój smartfon, tablet lub latarkę. Podróżujesz często samochodem? Sprawdź koniecznie ofertę ładowarek do Twojego auta. Pozwolą Twoim urządzeniom pozostać w pełni funkcjonalnym podczas podróży, przez co nigdy nie zabraknie Ci prądu w najmniej spodziewanym momencie. Przezorny preppers zawsze posiada przy sobie zapasowe źródło energii w postaci dodatkowych ogniw oraz kilka różnego typu ładowarek, dzięki którym w trasie zapewni sobie stały dostęp do prądu. W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości akumulatory do latarek, ładowarki do latarek oraz sprzęt zasilający do noktowizorów. Większość obecnie oferowanych latarek wysokiej klasy ma w zestawie baterię. Jednak większość użytkowników i tak decyduje się na zakup dodatkowych ogniw, które pozwalają na dłuższe użytkowanie sprzętu poza domem. Outdoorowa aktywność wymaga nierzadko kilku dni bez dostępu do gniazdka z prądem, dlatego właśnie posiadanie kilku akumulatorów do latarek jest tak istotne. Wyjeżdżając na biwak na łonie natury czy na survivalową wyprawę w nieznane, potrzebujesz zazwyczaj przynajmniej kilku zapasowych ogniw. Podobnie sprawa ma się z całodniowym lub całonocnym wyjazdem na leśny biwak. Jeżeli nocujesz w lesie, nie zapomnij zadbać o porządne źródło światła oraz o odpowiedni zapas „paluszków”. Obecna technologia litowo-jonowa oraz litowo-polimerowa rozpowszechniła się na dobre wśród producentów sprzętu oświetleniowego. Najbardziej popularne są obecnie ogniwa typu 18650. Mają wyższe od standardowych baterii AA czy AAA napięcie, wynoszące ponad 3 V oraz dużo większe pojemności, nawet do 3500mAh. Oferujemy szeroki wybór ładowarek do latarek oraz akumulatorów głównie od firmy Olight.
  Akumulatory do latarek tego producenta cechuje realna pojemność, zgodna z oznaczeniami producenta. Wiele chińskich, tanich akumulatorów ma oznaczenia, z których wynika, iż posiadają pojemności ogniw 18650 rzędu 4000 i więcej mili amperogodzin. Najlepsze akumulatory dochodzą do pojemności ok. 3500 i kosztują kilkadziesiąt złotych. Kolejnym wartym uwagi producentem jest marka Nitecore. Oni również dbają o wysoką jakość swoich wyrobów, co przekłada się na lata użytkowania bez awarii i długie trzymanie parametrów w czasie użytkowania. W tym dziale znajdziesz również linię doskonałych paluszków marki Panasonic, czyli Eneloop. Legendarna jakość i możliwości pozwalające na wielokrotne cykle ładowań i rozładowań stawiają je w czołówce wśród konkurencji. Idealnie sprawdzają się w wymagającym sprzęcie fotograficznym, latarkach, a także jako akumulatory do noktowizorów. Wszędzie tam, gdzie liczy się czas pracy i równomierne oddawanie energii, Eneloop od Panasonic to świetne rozwiązanie. W roli wyśmienitych akumulatorów do noktowizorów sprawdzają się też ogniwa CR123 od Olight. Poszukując doskonałej ładowarki do noktowizorów, polecamy sprawdzić produkty Olight i Nitecore. Obie firmy specjalizują się zarówno w produkcji baterii, jak i samych urządzeń do ładowania. Ładowarka do noktowizorów i baterii powinna charakteryzować się wysoką wydajnością i szybkością ładowania, a takie właśnie są sprzęty wymienionych wcześniej producentów. Znajdziesz tu również akumulator Petlz Core, służący jako źródło zasilania dla latarek hybrydowych marki Petzl. Cechuje go wyższa pojemność niż alternatywny pakiet czterech paluszków AAA. Dodatkowo Militaria.pl oferuje też powerbanki, przydatne podczas wypadu pod namiot czy w góry. Naładujesz dzięki nim swój smartfon, tablet lub latarkę. Podróżujesz często samochodem? Sprawdź koniecznie ofertę ładowarek do Twojego auta. Pozwolą Twoim urządzeniom pozostać w pełni funkcjonalnym podczas podróży, przez co nigdy nie zabraknie Ci prądu w najmniej spodziewanym momencie. Przezorny preppers zawsze posiada przy sobie zapasowe źródło energii w postaci dodatkowych ogniw oraz kilka różnego typu ładowarek, dzięki którym w trasie zapewni sobie stały dostęp do prądu.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49