Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Inne akcesoria do noży

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostały umieszczone wszystkie inne akcesoria do noży. W naszej ofercie znaleźć można między innymi olejki do konserwacji, smary, pasty polerskie, różnego rodzaju etui do noży oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Jeżeli chcemy, aby nóż był użyteczny i służył długi czas, to kupując go warto poświęcić chwilę na poznanie kilku podstawowych zasad konserwacji.

Wśród naszego asortymentu posiadamy specjalne oleje do ochrony głowni noży. Polecane są szczególnie dla wszystkich osób, które chciałyby zadbać o ostrze tak, by jak najdłużej zachowało ono swoje właściwości. Są to olejki, które zabezpieczają skutecznie przed korozją, odświeżają i konserwują stal. Do lepszego działania ruchomych elementów polecamy stosowanie smaru. Nie zaleca się jednak stosowania większych ilości środków smarujących na części ruchome noża składanego, ponieważ stanie się to przyczyną przylepiania pyłu i brudu, a smar na blokadzie zmniejsza jej pewność trzymania. Przed zakupem, należy jednak sprawdzić do jakiego rodzaju stali stosuje się dany olejek.

W tym dziale prezentujemy również szeroki wybór etui. Etui ułatwia przechowywanie noża i pozwala trzymać go zawsze na wierzchu np. przy pasku do spodni, by nóż był na wyciągnięcie ręki, gdy zajdzie taka potrzeba. Chroni go również przed zgubieniem. Wiele z pochew dostępnych na naszej stronie wykonanych jest ze skóry, te szczególnie ze względu na swój wspaniały design polecane są na prezent dla bliskiej osoby. Skórzane pochwy na nóż należy chronić jednak przed wodą i wilgocią, a w przypadku mocnego zamoczenia osuszyć i zakonserwować. Pochwy z tkaniny Kordura są odporne na działanie wody i wilgoci, mogą jedynie strzępić się w kontakcie z ostrymi przedmiotami. W naszej ofercie posiadamy również inne akcesoria do noży. Między innymi pokrowce i taktyczne torby na ich większą liczbę. Zamykane na mocny rzep pozwolą bezpiecznie i wygodnie transportować zawartość.

Ustaw kierunek malejący

78 produktów

Strona
 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  219,00 zł 275,00 zł
  Oszczędzasz 56,00 zł
 2. (66)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
 3. (20)
  Wysyłka: Natychmiast
  52,19 zł 57,99 zł
  Oszczędzasz 5,80 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  97,19 zł 107,99 zł
  Oszczędzasz 10,80 zł
 5. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
Ustaw kierunek malejący

78 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49