MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Książki - samoobrona i walka wręcz

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Techniki walki wręcz i samoobrona to najlepsze metody odparcia ataku i agresji napastnika, gdy konflikt jest nieunikniony. Zastosowanie rozwiązań siłowych przy użyciu odpowiednich chwytów i ciosów powinno nam umożliwić jak najszybsze zakończenie konfliktu. Spośród wielu sztuk walki wręcz i samoobrony najpopularniejsza jest Krav Maga.

Wywodząca się z Izraela sztuka samoobrony łącząca w sobie wiele elementów i technik z dyscyplin takich jak boks, zapasy czy judo. Wśród książek omawiających zagadnienie walki wręcz lub samoobrony można znaleźć tytuły skupiające się szczególnie na konkretnych technikach i urządzeniach przeznaczonych do danej techniki. W takich książkach znajduje się dużo rycin opisujących dane zagadnienie.

Również można spotkać książki skupiające się na teoretycznym zagadnieniu samoobrony jak przewidywanie niebezpiecznych sytuacji, minimalizowanie ryzyka oraz sposoby na łagodzenie konfliktów. Fascynaci znajdują tutaj również tytuły omawiające pochodzenie danej sztuki walki oraz jej wpływu na rozwój narzędzi do samoobrony.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49