Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Książki o ratownictwie taktycznym i medycznym

Schowaj Czytaj więcej

Książki o ratownictwie taktycznym i medycznym to doskonałe źródło wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w trudnych i nietypowych warunkach np. na polu walki. W publikacjach o ratownictwie taktycznym można znaleźć opisy takich zagadnień jak np. badanie poszkodowanego, udzielanie pierwszej pomocy w przypadku różnego rodzaju urazów czy TCCC, czyli Tactical Combat Casualty Care (Taktyczna Pomoc Rannym Na Polu Walki). W ofercie Militaria.pl znajdują się również książki na temat ratownictwa w survivalu.

Ustaw kierunek malejący

2 produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkty

    Dużą popularnością cieszą się publikacje o ziołolecznictwie, dzięki którym można nabyć wiedzę z zakresu tworzenia podstawowych medykamentów z roślin. Niektóre z książek zawierają nie tylko cenną wiedzę w postaci gotowych receptur, ale także same w sobie stanowią przydatne w terenie narzędzie np. ze względu na wykonanie z papieru, który jest odpowiedni do suszenia roślin.
    Z książek dla miłośników survivalu można dowiedzieć się także jak rozpalić i utrzymać ogień czy w jaki sposób wykonać improwizowaną odzież, własną folię NRC albo doraźne schronienie.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49