Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Książki o ratownictwie taktycznym i medycznym

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Książki o ratownictwie taktycznym i medycznym to doskonałe źródło wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w trudnych i nietypowych warunkach np. na polu walki. W publikacjach o ratownictwie taktycznym można znaleźć opisy takich zagadnień jak np. badanie poszkodowanego, udzielanie pierwszej pomocy w przypadku różnego rodzaju urazów czy TCCC, czyli Tactical Combat Casualty Care (Taktyczna Pomoc Rannym Na Polu Walki). W ofercie Militaria.pl znajdują się również książki na temat ratownictwa w survivalu.

Dużą popularnością cieszą się publikacje o ziołolecznictwie, dzięki którym można nabyć wiedzę z zakresu tworzenia podstawowych medykamentów z roślin. Niektóre z książek zawierają nie tylko cenną wiedzę w postaci gotowych receptur, ale także same w sobie stanowią przydatne w terenie narzędzie np. ze względu na wykonanie z papieru, który jest odpowiedni do suszenia roślin.
Z książek dla miłośników survivalu można dowiedzieć się także jak rozpalić i utrzymać ogień czy w jaki sposób wykonać improwizowaną odzież, własną folię NRC albo doraźne schronienie.