Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Książki o survivalu

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii chcielibyśmy Państwu zaprezentować książki o tematyce survivalowej. W ofercie naszego sklepu posiadamy bardzo dużo pozycji literaturowych odnoszących się do tematu survivalu i przetrwania w niedogodnych dla człowieka warunkach. Posiadamy książki dotyczące różnych dziedzin survivalu napisane przez znanych i cenionych autorów. Jednym z autorytetów w tematyce przetrwania jest znany na całym świecie Bear Grylls. Program „Szkoła przetrwania” na transmitowany na Discovery, którego prowadzącym jest właśnie Bear Grylls, świetnie pokazuje, jak poradzić sobie w trudnych warunkach. Dokładnie do tego samego tematu odnosi się książka pod tytułem „Przetrwać! Ekstremalny zastrzyk adrenaliny”. W tej pozycji można znaleźć informacje jak rozpalić ogień bez żadnego sprzętu, udzielić pierwszej pomocy bez posiadania apteczki czy bezpiecznie wydostać się z płonącego budynku. Autor książki ma duże doświadczenie w tej dziedzinie, ponieważ sztuki przetrwania nauczył się, będąc w oddziałach specjalnych SAS.

Ustaw kierunek malejący

43 produkty

Strona
  1. Wysyłka: Natychmiast
    39,99 zł 44,99 zł
    Oszczędzasz 5,00 zł
Ustaw kierunek malejący

43 produkty

Strona

    Wśród dostępnych książek survival znajdzie się coś ciekawego dla miłośników rowerów. W ofercie posiadamy „Poradnik rowerowego podróżnika”. Z tej lekkiej książki dowiesz się, jak odpowiednio przygotować się na wycieczkę rowerową i co ze sobą zabrać. Poradnik zawiera ciekawe informacje na temat prostych napraw oraz higienie w trakcie podróży. Każda osoba, która pasjonuje się przemierzaniem długich tras rowerem, powinna przeczytać ten poradnik, a na pewno znajdzie tam kilka przydatnych porad. Ciekawą grupą są książki survival skierowane dla rodzin. Tytuły, takie jak „Vademecum bezpiecznej rodziny” czy „Gry i zabawy na świeżym powietrzu” zdecydowanie przypadną do gustu osobom lubiącym spędzać aktywnie czas ze swoimi rodzinami. W pierwszej z tych książek można dowiedzieć się, jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych tak, aby zadbać o swoich bliskich. W drugiej natomiast zawarte są pomysły na ciekawe spędzenie czasu z rodziną na świeżym powietrzu.

    Każda z książek o surivalu odnosi się do innej tematyki, ale obydwie są ciekawe i warte przeczytania przed rodzinnym wyjazdem. W kategorii z książkami o survivalu nie może zabraknąć pozycji o tematyce kulinarnej. Ciekawą pozycją jest książka pod tytułem „Kuchnia survivalowa bez ekwipunku”, ponieważ można się z niej dowiedzieć, jak poradzić sobie w lesie, gdy nic ze sobą nie mamy. W książce poruszane są zagadnienia, takie jak przepisy z użyciem roślin znajdujących się w lesie, różne techniki gotowania oraz rozpalania ognia. Jest to ważna pozycja, która w trudnej sytuacji może uratować życie. Pomóc przetrwać w lesie może także książka o tematyce ziół. Z takiej książki można zaczerpnąć informacje, jak w szybki sposób własnoręcznie wykonać lekarstwo. Książki o tematyce survivalu są przeznaczone nie tylko dla osób interesujących się przetrwaniem. Osoby lubiące odpoczywać na działce, w parku, czy aktywnie spędzające czas również znajdą w takich książkach ciekawe informacje, które mogą ułatwić życie, ale również pomóc w sytuacjach zagrożenia.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49