Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Kule gumowe

Schowaj Czytaj więcej

Sklep Militaria.pl już od wielu lat zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju produktów z zakresu m.in samoobrony. W tej kategorii prezentujemy oferowane przez nas kule gumowe. Jest to specjalna amunicja do broni gładkolufowej RAM (Real Action Marker) przeznaczonej do obrony koniecznej, treningu strzeleckiego oraz do rekreacji. Rewolwery, pistolety oraz karabinki RAM to dostępne bez zezwolenia rodzaje broni bardzo popularne wśród wielu osób, które sprawdzają się w wielu warunkach. Broń ta wykorzystywana jest zarówno przez pracowników ochrony, jak i np. przez osoby cywilne obawiające się napadu. Często stanowi również element wyposażenia domu. Strzelające kulami gumowymi dostępnymi w tej kategorii pistolety mogą stanowić doskonałą opcję dla każdego, kto poszukuje dobrego środka przeznaczonego do obrony swojej oraz najbliższych.

Broń RAM przeznaczona jest do korzystania z różnego rodzaju amunicji. Może strzelać kulami gumowymi, gumowo-metalowymi, proszkowymi, pieprzowymi oraz precyzyjnymi wykonanych z domieszkami różnych materiałów. Kule gumowe to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Doskonale nadadzą się zarówno do treningu strzeleckiego na strzelnicy, jak i jako podstawowy rodzaj amunicji do używania w samoobronie. Energia kulek gumowych jest dość zrównoważona. Trafienie nimi człowieka z małej i średniej odległości nie spowoduje ciężkich obrażeń na ciele, jednak pocisk z pewnością może skaleczyć odkrytą skórę. Energia wystrzeliwanego pocisku jest dodatkowo na tyle duża, że bez wątpienia trafienie nimi napastnika będzie dla niego bardzo bolesne, co skutecznie powstrzyma go przed dalszym działaniem. Kule gumowe stosowane są przez policję, ochroniarzy oraz przez różnego rodzaju służby o charakterze mundurowym. Strzelanie z kulek gumowych nie wymaga jednak żadnego dodatkowego zezwolenia. Wszystkie oferowane na naszej stronie kule gumowe mogą być z powodzeniem stosowane we wszystkich dostępnych u nas karabinkach i pistoletach RAM.

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór kul gumowych. Zróżnicowane są one pod względem kalibru oraz ilości w opakowaniu. Posiadamy kule gumowe w dużych opakowaniach aż po 500 sztuk. Z pewnością wystarczą one na bardzo długi czas użytkowania. W tej kategorii znaleźć można również gumowe kule precyzyjne stworzone do treningu strzeleckiego. Uwaga, przed kupnem kul gumowych należy sprawdzić kaliber naszej broni i dobrać odpowiedni rozmiar kulek. Kupując broń na kule gumowe oraz amunicję należy również pamiętać o ćwiczeniu celności. W tym celu polecamy dostępne na naszej stronie tarcze sylwetkowe, kulochwyty oraz inne akcesoria pomagające zwiększyć poziom posiadanych umiejętności strzeleckich i zminimalizować ryzyko przypadkowego wyrządzenia sobie krzywdy. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Ustaw kierunek malejący

25 produktów

Strona
 1. (278)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 4,99 zł
 2. (187)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 25,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 3. (165)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł 35,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
Ustaw kierunek malejący

25 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49