Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Kule proszkowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj

7 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostały umieszczone posiadane przez nas kule proszkowe. Sklep Militaria od wielu lat prowadzi sprzedaż artykułów związanych m. in z samoobroną oraz strzelectwem. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór broni strzelającej amunicją gumową, pieprzową oraz proszkową. Broń tego typu to doskonały produkt świetnie nadający zarówno się dla pracowników ochrony umożliwiając im trening strzelecki, jak również jest to dobra propozycja dla osób obawiających się napadu – pracowników firm przewozowych, kurierów, taksówkarzy czy pracowników obsługi nocnych punktów usługowych. Broń ta polecana jest także osobom, które spędzają czas w domkach letniskowych z dala od cywilizacji. Miotacze kul wykorzystują różnego rodzaju amunicję. Są to kule proszkowe, kule pieprzowe, kule gumowe oraz gumowo-metalowe. W tej kategorii prezentujemy szeroką ofertę kuli proszkowych.

Oferowane przez nas kulki proszkowe to znakomity kompromis pomiędzy kulami gumowymi, a kulami pieprzowymi. Kule gumowe niewątpliwie spowodują większego siniaka u potencjalnego przeciwnika, za to kule pieprzowe zneutralizują go ze znacznie dalszej odległości powodując dotkliwe duszności oraz łzawienie. Proponowane przez nas kule proszkowe to amunicja, której głównym celem jest oznaczenie przeciwnika. Kula proszkowa po wystrzeleniu i uderzeniu w cel rozpryskuje się, jednocześnie uwalniając zawarty w niej proszek. W efekcie przeciwnik zostanie znacząco wyróżniony drażniącą substancją. Amunicja tej klasy idealnie sprawdzi się do trenowania na strzelnicy czego efektem będzie znaczne podniesienie poziomu umiejętności strzeleckich.

Ładując do magazynka kule proszkowe można śmiało zabrać broń RAM na strzelankę ze znajomymi. Broń ta posiada realistyczny wygląd i jednocześnie pozwala zostawić na przeciwniku jednoznaczny ślad trafienia. Zachowując wszystkie elementy bezpieczeństwa powinniśmy często ćwiczyć strzelanie do różnego rodzaju tarcz i celów po to, aby stale być wyćwiczonym w obsłudze broni RAM. Wiele z tarcz i kulochwytów dostaniecie również na naszej stronie. Kula proszkowa po trafieniu w cel zostawi na nim dość widoczny ślad. Wszystkie bronie RAM na naszej stronie nie przekraczają energii kinetycznej wynoszącej 17J. W związku z tym, dostępne są bez zezwolenia. Na stronie Militaria.pl posiadamy wiele rozmiarów kul proszkowych dopasowanych do różnych pistoletów, dlatego przed zakupem należy dokładnie sprawdzić kaliber broni, do której zamierzamy kupić kule. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.