Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Kule pieprzowe

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii umieściliśmy posiadane przez nas kule pieprzowe. Jest to kolejny z artykułów samoobrony dostępnych na naszej stronie. Sklep Militaria.pl już od wielu lat prowadzi sprzedaż różnego rodzaju produktów z zakresu szeroko pojętych militariów oraz produktów tzw. obrony koniecznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzamy naszą ofertę o coraz lepsze grupy produktów. Kulki pieprzowe to rodzaj amunicji stosowanej w broni gładkolufowej RAM. Są to rewolwery, karabinki oraz pistolety napędzane sprężonym powietrzem, które dzięki energii nie przekraczającej 17J nie potrzebują specjalnych zezwoleń do ich posiadania. Broń ta, to doskonały wybór dla wszystkich osób poszukujących bardzo skutecznego środka do samoobrony. Stosowana na całym świecie przez policję, wojsko oraz różnego rodzaju służby mundurowe stanowi doskonały środek ochrony osobistej teraz dostępnej dla każdego.

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

    Broń RAM przeznaczona jest zarówno do samoobrony jak i do treningu strzeleckiego. Możemy nią skutecznie odstraszyć przeciwnika. Pistolety te strzelają z bardzo dużą mocą, przez co uderzenie pocisku odczuwalne jest również przez ubranie. Wykorzystywana w pistoletach RAM amunicja doskonale nada się zarówno do obrony domu, jak i do stosowania na strzelnicy. Kule pieprzowe dostępne w tej kategorii to specjalny rodzaj amunicji dedykowany przede wszystkim osobom poszukującym pocisków służących do samoobrony. Dzięki zastosowaniu specjalnego środka drażniącego stanowią rewelacyjny kompromis pomiędzy standardowym gazem pieprzowym a kulami gumowymi. Otoczka kulek pieprzowych pęka przy zderzeniu się z celem uwalniając zawartą w niej dawkę proszku pieprzowego, który dzięki impetowi pocisku rozpyla się wokół celu. Uwolniony środek obezwładnia napastnika, drażniąc jego skórę, oczy, nos i płuca.
    Korzystając z kul pieprzowych możemy unieszkodliwić przeciwnika ze znacznie większej odległości. To bardzo duża zaleta i znaczna przewaga nad innymi, tradycyjnymi środkami ochrony osobistej. Należy pamiętać, że kulki pieprzowe to jednak nie zabawka. Przy niewłaściwym użytkowaniu kul pieprzowych możemy sami zrobić sobie krzywdę, dlatego tak istotne jest ich odpowiednie użytkowanie. Dzięki specjalnym, plastikowym opakowaniom ryzyko przypadkowego ich pęknięcia zostało znacznie zminimalizowane, jednak wciąż należy zachowywać odpowiednie środki ostrożności. Do ćwiczeń polecamy dodatkowo zakupienie tarcz i kulochwytów, które będą w stanie pomóc podnieść poziom posiadanych umiejętności strzeleckich. Na stronie Militaria.pl posiadamy wiele rozmiarów kul dopasowanych do różnych pistoletów, dlatego przed zakupem należy dokładnie sprawdzić kaliber broni do której zamierzamy kupić kule. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49