Zamów dziś (8.06) do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Ładownice do pistoletów ASG cordura-nylon

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz duży wybór ładownic do pistoletów z cordury lub nylonu oraz torby zrzutowe i panele z zasobnikami. Ich głównym przeznaczeniem jest przechowywanie oraz przenoszenie magazynków do pistoletów zarówno do broni palnej, jak i replik wiatrówkowych oraz airsoftowych. Wybór renomowanego producenta oporządzenia taktycznego, takiego jak Direct Action, Primal Gear bądź Helikon-Tex ma kluczowe znaczenie, szczególnie jeżeli ładownica ma służyć do przenoszenia magazynka do broni palnej. Odpowiednia ochrona ostrej amunicji jest niezwykle istotna, gdyż piasek bądź zabrudzenia mogą powodować zacięcia i uszkodzenia broni. Wiele z oferowanych produktów sprawdzi się doskonale jako kieszeń transportowa dla magazynków. W wiele z nich z powodzeniem zmieścisz gaz pieprzowy, latarkę, opaskę uciskową zwaną stazą taktyczną, multitoola bądź scyzoryk. Po dodaniu ekstra kieszeni zewnętrznych na oporządzenia stanowią ciekawe uzupełnienie plecaka.

Jest to doskonała propozycja na prezent dla miłośnika militariów lub gracza ASG. Oferowane przez nas ładownice do pistoletów z cordury występują w różnych kolorach, a także w wielu kamuflażach, dzięki czemu dopasujesz je bez problemu do posiadanego kompletu umundurowania. Posiadamy w ofercie ładownice na magazynki do wielu rodzajów broni krótkiej, między innymi do pistoletów Glock, Walther, Smith&Wesson czy Ceska Zbrojovka. Wiele z nich jest na tyle uniwersalna, że pomieści większość popularnych konstrukcji. Występuje w nich regulacja bądź są spinane gumowanymi pasami. Cordura to niezwykle wytrzymały materiał, odporniejszy od nylonu – jeżeli chodzi o przecieranie i rozdarcia. Chroni także przed opadami deszczu lub śniegu. Wybór kabury z tego materiału do doskonały pomysł, jeżeli zależy Ci na trwałości.

Ładownica z umieszonym wewnątrz magazynkiem sprawdzi się jako dodatkowy element wyposażenia dla gracza ASG, który nie chce podczas strzelanki zostać bez amunicji. Dodatkowe magazynki to przewaga na polu zainscenizowanej bitwy airsoftowej. Ładownice docenią także strzelcy IPSC, czyli strzelania dynamicznego. Zapewniają szybki dostęp oraz wysoki komfort podczas przeładowywania. W tej kategorii znajdziesz także przednie panele montowane na kamizelkę. Mają one zarówno ładownice na magazynki pistoletowe, jak i karabinowe. Kolejnym zastosowaniem zasobników magazynkowych może być udział w rekonstrukcjach, gdzie odpowiednio istotne jest odwzorowanie prawdziwych jednostek, gdzie nierzadko każdy żołnierz wyposażony jest w wiele magazynków. Znajdziesz tu także ładownice pistoletowo-karabinowe, które są połączeniem dwóch ładownic na dwa typy magazynków. To ciekawa propozycja od marki 8Fields – znanego w strzeleckim środowisku producenta ekwipunku oraz pokrowców. Wybierając ładownice, warto pomyśleć nad zakupem dodatkowych magazynków do Twojej repliki. Dostępne są one na stronie Militaria.pl w osobnych kategoriach. Podobnie jak pasy taktyczne, na których możesz zawiesić swoją kaburę z pistoletem oraz dodatkowe ładownice z magazynkami.

Ustaw kierunek malejący

133 produkty

 1. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,00 zł 144,00 zł
  Oszczędzasz 15,00 zł
 2. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,00 zł 144,00 zł
  Oszczędzasz 15,00 zł
 3. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,90 zł 28,90 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 4. (4)
  Wysyłka: w 24 godziny
  24,90 zł 28,90 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 5. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,90 zł 28,90 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 6. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,90 zł 28,90 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,20 zł 136,00 zł
  Oszczędzasz 6,80 zł
Ustaw kierunek malejący

133 produkty

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49