Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Lornetki Celestron

Schowaj Czytaj więcej

Dział zawiera lornetki amerykańskiej firmy produkującej sprzęt optyczny Celestron. Firma słynie głównie z wytwarzania teleskopów astronomicznych dla amatorów. Na świecie zasłynęła zwierciadlanymi teleskopami w systemie Schmidta-Cassergraina. Niektóre lornetki Celestron dostępne w tej kategorii zawierają w zestawie pokrowiec, osłony na soczewki oraz specjalną ściereczkę do czyszczenia optyki. Przed wyborem interesującego cię modelu lornetki Celestron zapoznaj się z jej danymi technicznymi, a także opisem produktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lornetek marki Celestron.

Ustaw kierunek malejący

32 produkty

Strona
Ustaw kierunek malejący

32 produkty

Strona

    Ciekawość to jedna z tych cech ludzkiego charakteru, dzięki której nasze społeczeństwo tak szybko się rozwija. To właśnie ciekawość skłania nas do prób zobaczenia tego, co niewyraźne lub niewidoczne gołym okiem. Celestron jest cenioną amerykańską marką, która tę ciekawość pomaga zaspakajać. Producent wytwarza różnego rodzaju sprzęt optyczny, w tym wysokiej jakości lornetki. Celestron w swojej ofercie posiada zarówno lornetki przeznaczone do obserwacji astronomicznych, jak i mniejsze modele dedykowane obserwacjom przyrody.

    Lornetki Celestron charakteryzuje wysoka jakość wykonania i prosta obsługa. Obudowa pewnie leży w dłoni, a konstrukcja pozwala na długie obserwacje. Popularne modele SkyMaster wyposażono w znaczne powiększenie i obiektywy o dużej aperturze. Standardem jest wysokiej jakości optyka, która zapewnia czysty i ostry obraz oraz dobre odwzorowanie kolorów. Większość lornetek oferowana jest w zestawach zawierających przydatne akcesoria np. adapter pozwalający na umieszczenie modelu SkyMaster na statywie.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49