Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro!

Lornetki Blackfire

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Powiększenie (x)
Średnica obiektywu (mm)
Szkła optyczne
Układ
Powłoka antyrefleksyjna
Wodoodporność lornetki

6 produktów

 1. (144)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,99 zł 179,99 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 2. (72)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 229,00 zł
  Oszczędzasz 29,01 zł
 3. (48)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł

6 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Blackfire to marka oferująca różnego rodzaju produkty, w tym: sprzęt outdoorowy, środki do samoobrony czy akcesoria strzeleckie. Wśród asortymentu tej marki znajdziesz między innymi lornetki Blackfire, które sprawdzą się zarówno w celach turystycznych, jak i w wielu zadaniach taktycznych. 

Poszukując lornetki do celów turystycznych (obserwacji przyrody, ornitologii) warto zwrócić uwagę na lornetki Blackfire. Możesz wybrać model o powiększeniu stałym (np. ośmiokrotnym) lub regulowanym (dwunastokrotnym). Tego rodzaju lornetki możesz przenosić nawet w kieszeni. To małe i lekkie lornetki o dobrych parametrach. 

W naszej ofercie znajdziesz także lornetki wojskowe Blackfire, które świetnie sprawdzą się w wielu zadaniach taktycznych. Skuteczną obserwację zapewnią Ci modele o stałym powiększeniu, na przykład dziesięcio- czy szesnastokrotnym. Modele te możesz wykorzystać do obserwacji w warunkach słabego oświetlenia. W ofercie lornetek Blackfire znajdziesz także modele przeznaczone do obserwacji nocnych. Cechą charakterystyczną lornetek tej marki jest zastosowanie w soczewkach specjalnych powłok antyrefleksyjnych, dzięki którym zminimalizowano niepożądane odbicia światła. Modele wojskowe pokryto także antypoślizgową gumą, która amortyzuje uderzenia i zapewnia pewny chwyt. W zależności od modelu zastosowano układ pryzmatów Porro lub Roof.  W układzie Porro, pole widzenia jest szersze, a obraz bardziej stereoskopowy i trójwymiarowy. Z kolei układ Roof sprawdzi się u osób, które prowadzą obserwację w ruchu lub zależy im na niewielkich rozmiarach lornetki. 

Do lornetek turystycznych w zestawie dołączone są: pokrowiec, smycz i ściereczka do optyki. W zestawach lornetek wojskowych Blackfire dodatkowo znajdują się osłony na obiektyw i okulary. Jeżeli szukasz wytrzymałej lornetki, która sprawdzi się w różnych warunkach, sprawdź naszą ofertę lornetek marki Blackfire.