Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Namioty jednoosobowe

Schowaj Czytaj więcej

Namioty jednoosobowe to propozycja dla osób, które w podróży z reguły nie potrzebują towarzystwa. Najlepiej się czują wędrując w samotności i mając za kompana tylko przyrodę. Samotne wyjazdy wiążą się co prawda z ryzykiem, ale oferują przy tym nieporównywalnie większą swobodę, niż podróżowanie w nawet niewielkiej grupie. Soliści mogą sami decydować ile danego dnia przejdą kilometrów, gdzie i kiedy spędzą noc czy też jak długo będzie trwała ich podróż. Nie muszą pytać o zdanie innych osób. Mogą być sami sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Ciekawą ofertę dla takich osób mamy tez w kategorii namioty wojskowe.

Ustaw kierunek malejący

14 produktów

 1. Wysyłka: Natychmiast
  359,00 zł 399,99 zł
  Oszczędzasz 40,99 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł 1199,99 zł
  Oszczędzasz 100,99 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  1509,00 zł 1599,99 zł
  Oszczędzasz 90,99 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  779,00 zł 829,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
Ustaw kierunek malejący

14 produktów

  Namiot 1 osobowy często wybierają soliści lub osoby, które podróżują w grupie, ale spać wolą w pojedynkę. Tego rodzaju modele można łatwo poznać po charakterystycznej konstrukcji, pozwalającej na wygodny sen tylko jednej osobie. Namioty 1 osobowe są z reguły znacznie węższe i jednocześnie lżejsze, niż tradycyjne namioty 2 i 3 osobowe. Osoby decydujące się na taki model często planują wyjazdy, podczas których cały sprzęt biwakowy jest noszony na plecach. Niska waga namiotu to w tej sytuacji bardzo istotna kwestia.

  Dostępne w ofercie Militaria.pl namioty jednoosobowe skutecznie zabezpieczają przed wiatrem i deszczem. Tyczy sie to zwłaszcza produktów dostępnych w kategorii namioty wędkarskie. Cechuje je niewielka waga i przemyślana konstrukcja. Zdecydowaną większość oferowanych przez nas modeli wyposażono w przedsionek, w którym można przechowywać rzeczy, których nie chcemy wkładać do środka sypialni. Namioty z reguły mają także moskitierę, która zabezpiecza przed natrętnymi owadami. Namioty jednoosobowe sprawdzą się np. na kajakach, rowerze czy w trakcie pieszej wędrówki.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49