Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Naszywki wojskowe MultiCam

Schowaj Czytaj więcej

W poniższej kategorii znajdziesz różne rodzaje naszywek multicam. W naszym asortymencie dostępne są między innymi: naszywki wojskowe z oznaczeniem państwowym, naszywki medyczne czy morale patch. Sprawdzą się one wśród żołnierzy, grup sportowych czy graczy ASG. Mogą zostać wykorzystane do identyfikacji sojuszników, oznaczenia przynależności do danej grupy (lub jednostki), bądź stanowić indywidualne oznaczenia. 

Naszywki wojskowe w tej kategorii pochodzą od takich producentów jak: 101 INC., Condor, Mil Spec Monkey czy M-Tac. Wielu producentów, jak np. 101 INC. wykonuje naszywki w technologii 3D, wykorzystując do tego wytrzymałe tworzywo PVC. Naszywki marki Condor zawierają w zestawie dodatkową warstwę mocującą. Możesz ją doszyć do odzieży, która nie została wyposażona w panel mocujący. Mil Spec Monkey oferuje natomiast szeroki wybór naszywek morale patch, które będą stanowić ciekawe urozmaicenie ekwipunku.

Ustaw kierunek malejący

52 produkty

Strona
 1. Wysyłka: Natychmiast
  5,00 zł 8,00 zł
  Oszczędzasz 3,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  5,00 zł 8,00 zł
  Oszczędzasz 3,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  6,00 zł 8,00 zł
  Oszczędzasz 2,00 zł
Ustaw kierunek malejący

52 produkty

Strona

  W ofercie M-Tac dostępne są modele z pikselową flagą Polski. M-Tac korzysta z technologii laserowego wycinania, dzięki czemu naszywki nie strzępią się na krawędziach. Dodatkowo zostały wykonane z wytrzymałej cordury. Niektóre modele od M-Tac znajdą zastosowanie podczas nocnych działań z uwagi na wykonanie napisów z fluorescencyjnego materiału, dzięki któremu świecą w ciemności.  

  Naszywka multicam będzie dobrym uzupełnieniem innego wyposażenia w tym kamuflażu, na przykład bluzy czy kurtki mundurowej multicam. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty naszywek wojskowych w uniwersalnym kamuflażu multicam. 

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49