Zamów dziś (8.06) do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Ochraniacze na łokcie i kolana MultiCam

Schowaj Czytaj więcej

Ochraniacze na łokcie i kolana w kamuflażu MultiCam zapewniają skuteczną ochronę stawów podczas aktywności, które wiążą się z ryzykiem wystąpienia urazów. Ochraniacze w kamuflażu MultiCam są dedykowane przede wszystkim dla służb wojskowych, ale też dla graczy ASG. To idealne uzupełnienie umundurowania MultiCam dla osób, które działają w trudnych warunkach terenowych. Dzięki swojemu unikalnemu wzorowi, kamuflaż MultiCam zapewnia skuteczne maskowanie w różnych środowiskach, takich jak tereny leśne, pustynie czy góry. 

W ofercie Militaria.pl dostępne są ochraniacze na łokcie MultiCam, które dopasowują się do kształtu ramienia podczas ruchu. Wytworzone są z wytrzymałych tworzyw, jak np. Vibram, który jest odporny na różne rodzaje olejów i płynów, a jego faktura antypoślizgowa zapewnia dobrą przyczepność w każdych warunkach. Jeśli poszukujesz ochraniaczy na kolana, sprawdź ofertę od Alta Industries. Producent ten oferuje ochraniacze, które dzięki anatomicznej budowie i wypełnieniu pianką dopasowują się do kształtu kolan i łokci oraz absorbują wstrząsy, chroniąc stawy i zabezpieczając przed urazami. Niektóre z modeli wyposażono w opatentowane klamry, które umożliwiają proste zakładanie oraz zdejmowanie nakolanników. Klamry dają użytkownikowi również możliwość regulacji długości paska, aby dobrze dopasować ochraniacze do wielkości kolana. 

W ofercie Militaria.pl znajdziesz ochraniacze MultiCam, które są produkowane przez producentów takich jak Alta Industries czy Ultimate Tactical. Oprócz ochrony przed urazami i kontuzjami, noszenie ochraniaczy może zapobiegać uszkodzeniu odzieży. 

Ustaw kierunek malejący

12 produktów

Ustaw kierunek malejący

12 produktów

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49