Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Pokrowce i etui MultiCam

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

15 produktów

 1. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  109,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 54,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł

15 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Kategoria pokrowce i etui MultiCam obejmuje akcesoria w kamuflażu, takie jak: etui na telefony, pokrowce na plecaki i butelki, mapniki czy kabury na gazy pieprzowe. Kamuflaż MultiCam to popularny wzór stosowany przez służby mundurowe i wojsko. Składa się on z wielu małych plamek w różnych odcieniach brązu i zieleni, co umożliwia świetne ukrycie się w terenie. W ramach oferty dostępny jest również kamuflaż MultiCam Black, który ma to samo ułożenie plamek, ale z dodatkiem koloru czarnego. Produkty te mogą znaleźć zastosowanie w różnorodnych dziedzinach, takich jak: strzelectwo, wspinaczka, survivalowe wyprawy, a także w służbach mundurowych i wojsku. 

Etui i pokrowce w kamuflażu MultiCam umożliwiają bezpieczne przenoszenie i ochronę niezbędnego sprzętu. Akcesoria takie jak pokrowce na plecaki czy etui na telefon w kamuflażu MultiCam  zapewniają ochronę przed wilgocią, deszczem oraz innymi zabrudzeniami, co pozwala utrzymać sprzęt i oporządzenie w dobrym stanie. Akcesoria w kamuflażu Multicam stanowią świetne uzupełnienie do posiadanego już umundurowania. 

W ofercie Militaria.pl można znaleźć produkty renomowanych producentów, takich jak: Demobil, Direct Action, Helikon, M-Tac i Wisport, którzy specjalizują się w produkcji sprzętu militarnego i outdoorowego. Produkty te wykonane są z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49