Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże motylkowe Joker

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdują się noże motylkowe hiszpańskiej marki Joker. Ciekawą serią modeli noży motylkowych Joker są noże wzorowane na balisongach dostępnych w grze Counter Strike: Global Offensive (CS:GO). W grze do walki stają dwie drużyny. Zadaniem terrorystów lub antyterrorystów jest eliminacja drużyny przeciwnej lub wykonanie konkretnego zadania. Noże składane (motylek) marki Joker z gry CS:GO cieszą się dużą popularnością wśród miłośników tej strzelanki. Idealny pomysł na prezent dla miłośnika noży motylkowych i dla fana gry Counter Strike. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertę noży motylkowych Joker.

Ustaw kierunek malejący

42 produkty

Strona
Ustaw kierunek malejący

42 produkty

Strona

    Joker to światowej sławy hiszpańska firma z miasta Albacete. Ta miejscowość i jej okolice słyną z dobrych rzemieślników, którzy każdy nóż wykonują z należytą precyzją. Od roku 1987, czyli od początku swojej działalności, producent noży Joker stara się połączyć tradycyjne ręczne rzemiosło i najnowocześniejsze jak na dane czasy technologie do wytwarzania swoich produktów. Noże motylkowe (butterfly knife) Joker posiadają ostrza hartowane do punktu, który łatwo się wyostrza, ale nadal utrzymuje dobrą krawędź po długim użytkowaniu.

    Niektóre modele noży motylkowych Joker posiadają w zestawie nylonową kaburę. Dzięki specjalnej szlufce do montażu, nóż motylkowy Joker można przymocować sobie wygodnie przy pasie w pozycji pionowej lub też poziomej. Podczas wyboru odpowiedniego modelu zwróć uwagę na gatunek stali, długość oraz grubość głowni, a także materiał z jakiego została wykonana rękojeść. Te i inne dodatkowe informacje na temat noży motylkowych marki Joker odnajdziesz w zakładce dane techniczne na karcie interesującego cię modelu noża.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49