Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże motylkowe Martinez Albainox

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii odnajdziesz noże motylkowe marki Martinez Albainox. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą balisongów. Firma Martinez Albainox swoje początki datuje na 1990 roku, kiedy to José Martínez rozpoczął swoją działalność handlową głównie w celu dystrybucji tradycyjnych sztućców i innych produktów ozdobnych. Później stworzył większą sieć dystrybucji z bardziej rozbudowanym asortymentem. Noże motylkowe Martinez Albainox słyną z solidnej konstrukcji. Wyróżnia się wśród nich seria Rainbow o stalowej konstrukcji.

Ustaw kierunek malejący

5 produktów

Ustaw kierunek malejący

5 produktów

    Wiele istotnych informacji dotyczących interesującego cię modelu noża motylkowego Martinez Albainox odnajdziesz przechodząc do zakładki dane techniczne na karcie produktu. Z poziomu strony konkretnego noża można również przejść do opinii użytkowników na jego temat oraz do polecanych produktów powiązanych z tym nożem. Wybierając balisong (butterfly knife) marki Martinez Albainox zwróć uwagę na gatunek stali, rodzaj ostrza czy profil głowni.
    Niektóre modele noży motylkowych hiszpańskiego producenta Martinez Albainox posiadają łączenia za pomocą śrub, co pozwala na wygodniejszą konserwację oraz pełną regulację. Ten typ łączenia odróżnia ten nóż motylkowy od konstrukcji nitowanych. Większość modeli noży motylkowych dostępnych w tej kategorii jest blokowanych solidnym trzpieniem - blokadą typu notch. Noże motylkowe Martinez Albainox wyróżniają się przystępną ceną i charakterystycznym kolorem rękojeści np. anodyzowanych na niebiesko.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49