Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Noże taktyczne Gerber - składane

Schowaj Czytaj więcej

Noże taktyczne i wojskowe składane znajdują się także wśród produktów firmy Gerber. W naszym sklepie istnieje duży wybór noży tego producenta, w tym również takich, które pasują do podkategorii "taktyczne i wojskowe - składane". Warto zaznaczyć, iż są to dość ogólne określenia, w odniesieniu do których wiele osób może podać różniące się definicje. Mimo tego można znaleźć cechy wspólne wśród tego typu noży od firmy Gerber.

Nóż taktyczny powinien charakteryzować się ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzenia, ponieważ ma być możliwie niezawodny nawet przy ciężkich, bardziej wymagających zastosowaniach. Mimo tego warto zwrócić uwagę na fakt, że nóż składany z reguły ma niższą wytrzymałość od takiego z głownią stałą - wynika to z samej konstrukcji. Kosztem trochę mniejszej wytrzymałości, użytkownik taktycznego noża składanego zyskuje wygodę, która jest wynikiem mniejszych rozmiarów i możliwości łatwiejszego przenoszenia.

Taktyczne noże składane Gerber cechują się charakterystyczną stylistyką, dzięki czemu łatwiej je wyróżnić spośród innych noży tego producenta. Ich głownia jest często pokryta powłoką antyodblaskową w czarnym kolorze, która dodatkowo chroni przed korozją. Rękojeść ma zazwyczaj gumę o teksturowanej powierzchni, co zapewnia lepszy chwyt. Taktyczne noże Gerber to również przydatność w zastosowaniach bojowych, zatem można powiedzieć, iż te składane są kompaktową wersją noży bojowych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49