Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże taktyczne Kershaw - składane

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii mamy przyjemność zaprezentować Państwu noże taktyczne Kershaw składane. Kershaw to znana amerykańska marka produkująca noże od 1974 roku. Noże taktyczne Kershaw są jednymi z najbardziej cenionych i pożądanych na rynku. Atrakcyjny, nowoczesny wygląd, zaawansowane technologie produkcji oraz doskonałe materiały to tylko niektóre cechy wyróżniające te narzędzia na rynku noży. Przedsiębiorstwo słynie również z tego, że przy projektowaniu swoich noży korzysta z pomocy takich sław jak Steven Seagal czy Ken Onion.

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

    W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór składanych noży taktycznych Kershaw. Najpopularniejsze z nich to noże typu Tactical Folder. Cenione są za wyjątkową, niepowtarzalną wytrzymałość. Narzędzia te, ze względu na swoje właściwości, będą idealnym wyborem dla pracowników służb mundurowych. Konstrukcje tego typu są bardziej odporne również na różnego rodzaje zabrudzeń czyniąc nóż gotowym do użycia w każdej chwili. Wiele noży typu Tactical Folder to specjalistyczne narzędzia służące do walki wręcz. Nie bez znaczenia jest również specyficzny design noża, który przyciągnie uwagę niejednego miłośnika militariów i survivalu.

    Przedsiębiorstwo to jest również pionierem w wykorzystywaniu zaawansowanych technologii, które dzisiaj są już standardem w wielu innych firmach. Przykładem tych jest choćby system SpeedSafe, czy pierwszy na rynku nóż z możliwością wymiany ostrzy. Niektóre z bardziej popularnych linii noży kieszonkowych to Emerson, RJ Martin, Blur, wszystkie zaprojektowane zostały do codziennego użytku. Wiele z nich powstało wskutek kooperacji ze znanymi amerykańskimi projektantami noży. Przykładem doskonałej współpracy jest linia noży Emerson. Noże te charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem. Ze względu na swoją kompaktowość idealnie sprawdzą się w twoim EDC.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49